Tim Minchin, Sidney’deki sahnede annesinin ölümünü duyurduktan sonra anma töreni düzenledi | Entler ve Sanat Haberleri

Tim Minchin, Avustralya’da bir gösteri yaparken annesinin öldüğünü duyurduktan sonra annesi Ros’un anısına saygı duruşunda bulundu.

Komedyen, müzisyen ve şarkıcı Instagram’da bir fotoğraf paylaştı ve sadece “İşte böyle” yazdı.

Devlet Tiyatrosu’ndaki gösterisi sırasında Sidney Cuma günü son turnesi An Unfunny Evening With’in bir parçası olarak Tim Minchin Avustralya’daki yerel medyaya göre, Ve Onun Piyano’su, önceki gün izleyicilere annesinin öldüğünü söyledi.

Minchin, tekrardan önce hayranlarına söyledi ve en popüler şarkılarından biri olan White Wine In The Sun’ı seslendirmeden önce gösterinin devam etmesini istediğini söyledi.

Parçada şu sözler yer alıyor: “Babamı, erkek ve kız kardeşlerimi, büyükannemi ve annemi göreceğim, Güneşte beyaz şarap içecekler.”

Perth Now’ın haberine göre, Batı Avustralya’nın Perth kentinde büyüyen Minchin, gösteri sırasında annesiyle ilgili, 2020’deki ölümcül kan kanseri teşhisi de dahil olmak üzere hikayeler paylaştı ve kendisi hakkında yazdığı çeşitli şarkıları çaldı.

Gösteriyi Leonard Cohen’in Hallelujah şarkısının cover’ıyla kapattı ve izleyiciler de şarkı söylemek için ona katıldı.

Pazartesi günü yıldız, anma töreninin yanı sıra Devlet Tiyatrosu’nda sahnede çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşarak şunları söyledi: “Asla unutamayacağım gösterilerle dolu bir hafta sonu için teşekkürler Sydney.”

Gönderilerine yanıt veren yüzlerce hayrandan biri Cuma gecesi gösterisini “güzel” olarak nitelendirerek şunları söyledi: “Hiçbirimiz bunu unutmayacağız. Ve en önemlisi, bu üzücü günde size ve ailenize çok sevgi, güç ve destek.” zaman.

“Güzel annen, yarattığı tiyatrodaki her bir kişiye sevgi, gözyaşları ve şarkıyla dokunabilen ve bağ kurabilen inanılmaz yetenekli adamla son derece gurur duyardı.”

Tim Minchin hakkında daha fazlasını okuyun:
Matilda The Musical Londra’da 10. yılını kutluyor
‘Hepimizin aynı fikirde olmadığımız insanlara bağırmamak konusunda daha iyisini yapmamız gerekiyor’

Başka bir hayran, Minchin’in cumartesi gecesi mekandaki ikinci gösterisinin de aynı olduğunu söyledi. “Asla unutamayacağımız bir gece” diye yazdılar. “Kendinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kalbimiz sizinle ve ailenizle birlikte.”

Bir başkası şöyle yazdı: “Annenden bahsettiğinde kalbimiz seninle atıyordu.”

Minchin şu anda Avustralya’yı geziyor ve Şubat ve Mart 2024’te Perth’te sekiz gün geçirmeden önce ülke çapında gösteriler yapılması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir