Su şirketi Cadılar Bayramı uyarısı verirken tüyler ürpertici bebeğin kafası Bristol kanalizasyonunu tıkıyor | İngiltere Haberleri

Bir su şirketi, oyuncak bebeğin kafasının Cadılar Bayramı öncesi korkunç bir tıkanıklığa neden olması nedeniyle müşterilerini tuvalete çöp atmamaları konusunda uyardı.

Tıkalı bir tuvaleti araştıran işçiler, sifonu çekilmiş ıslak mendillerden oluşan tüyler ürpertici saçlarla dolu bir oyuncak bebeğin kafasını bulduklarında çok korktular.

Ürkütücü figür bir yerde bulundu Bristol Wessex Su ekibi tarafından kanalizasyon.

Daha da kötüsü, çubuklar ve jet ekipmanıyla kaydırılamadı ve ekip sonunda onu parçalayıp bir hortumun ucundan çıkarmak zorunda kaldı.

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
Bahçıvan, cesedi Cadılar Bayramı dekorasyonu sanıp etrafı biçiyor

Çarpıcı aktörlere Cadılar Bayramı için film karakterleri gibi giyinmemeleri söylendi
Cadılar Bayramı filmi cinayet evi satışa çıktı

Şirket şimdi müşterilerine “üç P”den biri olmadığı sürece tuvalete hiçbir şey atmamaları gerektiğini hatırlatıyor.

Bir Wessex Water sözcüsü, “Üç P’den (kağıt, kaka ve çiş) başka herhangi bir şeyin tuvalete atılması, boruları tıkayabilir ve kanalizasyonun sizin veya bir başkasının evini su basmasına yol açabilir” dedi.

“Bu tıkanıklıkların en büyük sebebi çoğunlukla plastik içeren ve tuvalet kağıdı gibi kırılmayan ıslak mendillerdir.

“Nehirlere ve çevreye karışıyorlar ve kirlilik olaylarına neden oluyorlar, aynı zamanda kanalizasyondaki yağ yığınlarına da katkıda bulunuyorlar.”

Firmanın ağında Peppa Pig ve hatta daha önce kanalizasyonlarda bulunan yakalanması zor balık Nemo’nun da bulunduğu oyuncakların keşfedilmesi ilk kez olmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir