Strictly Come Dancing Noel özel 2023 – açık konu | Kesinlikle Gel Dans Et

WKesinlikle ağacının tepesindeki yıldız kim olacak? Ellie Leach ve Vito Coppola’nın bu yılki büyük finalde ışıltılı topu kaldırmasından bu yana, BBC balo salonunda herhangi bir hareket olmadan sadece dokuz gün geçirdik ve şimdiden Elstree Studios dans pistine bir dönüş yolculuğu hediye ediliyor.

Sezonun selamları, ışıltılılar. Michael burada, düzenli payetler ve sprey tangalar muhabiriniz. Umarım hepiniz bu Noel Günü biraz rahatlık ve neşenin tadını çıkarırsınız. Gerçekten yılın en harika zamanı çünkü Strictly Come Dancing Noel Özel programı bugün saat 16.40’ta BBC One’da yayınlanıyor. Canlı blog yok ama tüm toynaklama eylemlerini tartışabilmeniz, rutinleri değerlendirebilmeniz ve aranızda Dünya’da biraz barış yayabilmeniz için aşağıdaki yorumları açtık.

Altı yeni Noel çifti, Yuletide şampiyonluğu için kürsüye çıkacak. Tarihçi Dan Snow ve profesyonel ortağı Nadiya Bychkova, yaramaz ama hoş bir şaka yapıyor. Keisha Buchanan, Gorka Marquez’le kış mevsiminde Viyana valsi yapmak için Sugababe’den kar kraliçesine gidiyor. Rugby oyuncusu Danny Cipriani, tezahürat yapmak için Jowita Przystał ile bir araya geliyor. Waterloo Road’dan Tillie Amartey ve Neil Jones şakacı elfler olacak. BBC Kahvaltı sunucusu Sally Nugent, şenlikli bir fokstrot için Graziano Di Prima ile eşleştiriliyor. EastEnders oyuncusu Jamie Borthwick ve Nancy Xu, Kraliçe Vic’in etrafında hızla dolaşacak.

Elbette mevsimsel spoiler yok, ancak şenlikli süslü elbise kutusu tamamen yağmalanacak. 1,80 boyunda zencefilli kurabiye adam, jüriyi heyecanlandıracak ve sinirlendirecek kalçasını zorlayan seksi bir Noel Baba, Noel kazaklarıyla dolu gerçek bir triko fabrikası ve bir çift yırtmaçlı pantolon bekleyin.

Ayrıca bir değil iki grup numarasıyla (dört jüri üyemizden bazı halı kesmeler dahil) ayrıca Eurovision mezunu, İsa’ya benzeyen (güncel) ve her yönüyle insan labrador Sam Ryder’ın müzikal performansıyla da karşılaşacağız. Peki bu Kesinlikle gümüş yıldız ödülünü çoraplarında kim bulacak? Gösterinin tadını çıkarın ve hepinize Mutlu Noeller dileriz. 2024’te görüşürüz ve elbette dans etmeye devam edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir