Somerset Gimp’in halka açık alanda pasa kıyafeti giymesi ve ’emeklemesi, kıvranması veya yerde kıvranması’ beş yıl süreyle yasaklandı | İngiltere Haberleri

“Somerset Gimp” olarak bilinen bir adamın, beş yıl boyunca halka açık yerlerde tamamen siyah bir takım elbise giymesi ve “emeklemesi, kıvranması veya yerde kıvranması” yasaklandı.

32 yaşındaki Joshua Hunt, polisin kendisini ilçe genelindeki 25 olayla ilişkilendirmesinin ardından cinsel risk kararı aldı.

Karar ayrıca serbest meslek sahibi bahçıvanın, tıbbi nedenler dışında, halka açık yerlerde herhangi bir tür maske veya yüz maskesi takmasını da engelliyor.

Bir bölge yargıcı, Hunt’ın tutuklanmasından sadece bir hafta sonra Bristol Sulh Ceza Mahkemesi’nde yapılan duruşmanın ardından kısıtlamaları getirdi. Kamu Düzeni Yasası uyarınca iki suçtan hüküm giymiş kasıtlı olarak tacize, alarma veya sıkıntıya neden olma.

Geçen haftaki duruşmada, bu yılın mayıs ayında Weston-super-Mare yakınlarındaki Bleadon’da tamamen siyah pasalı bir takım elbise giyen bir adamın iki kadın sürücüyü nasıl korkuttuğu duyuldu.

Resim:
Hunt’tan alınan giysiler. Resim: Avon ve Somerset Polisi

Oldu bir dizi olayın sonuncusu teni sıkan koyu renk giysili bir adamın yerde kıvrandığı ve karşıdaki uzak yerlerde arabaların önüne çıktığı görüldü. Somerset 2018’den beri.

Mahkeme daha önce, geçen yıl ekim ayında meydana gelen bir olaya tanıkların, sakatat takım elbise giyen bir adamın penisini elbisesinin üstünden yakaladığını ve ayrıca “yere doğru döndüğünü” söylediklerini duymuştu.

Avon ve Somerset Polisi’ni temsil eden Lawrence Wilcox, duruşmada Hunt’ın toplam 25 olayla bağlantılı olduğunu söyledi.

“Daha önceki olayların kanıtları istihbarat raporlarına dayanıyor ve sonraki raporlar daha spesifik” dedi.

“Ancak, eğer mahkeme daha önceki olaylara ilişkin istihbaratın cinsel içerikli olduğuna ve sanık tarafından işlendiğine kanaat getirirse, bu paketin içinde cinsel içerikli materyaller ve gerekliliğin kabulü ile ilgili materyaller bulunduğunu söylüyoruz.”

Avon ve Somerset Polisi tarafından yayınlanan, Bristol Sulh Ceza Mahkemesi'nde Somerset'teki kadın sürücüleri korkuttuktan sonra kasıtlı taciz, alarma geçirme veya sıkıntı yaratma suçundan Kamu Düzeni Yasası uyarınca iki suçtan suçlu bulunan 32 yaşındaki Joshua Hunt'tan ele geçirilen kıyafetleri gösteren tarihsiz fotoğraf fotoğrafı bir takım elbise giymişken.  Yayın tarihi: 27 Ekim 2023 Cuma.
Resim:
Resim: Avon ve Somerset Polisi

Savunma yapan Peter Richardson, Hunt’ın uygulamaya “pragmatik ve pratik bir yaklaşım” benimsediğini söyledi.

“Başvuruya itiraz etmiyoruz ancak bu, ortaya konan her şeyi kabul etmekle aynı şey değil” dedi.

Cinsel risk emri beş yıl süreyle uygulandı ve bu aynı zamanda Hunt’ın aynı süre boyunca cinsel suçlular kayıtlarında yer alacağı anlamına da geliyor.

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
Okula giderken otomobilin çarptığı çocuk hayatını kaybetti
Hırsızlar ‘cüretkar’ soygunla müze zeminini kesti
Zara Aleena’nın katili daha kısa ceza için yapılan itirazı kazandı

Kısıtlamalar arasında, Kuzey Somerset, Claverham’dan Hunt’ın akşam 21.00 ile 06.00 arasında halka açık yerlerde “siyah hepsi bir arada giysiler” veya “hepsi bir arada giysi görünümünde olan herhangi bir kombinasyon” giymesi yasaklandı. .

Aynı zamanda “tüm vücudu kaplayan bir giysi, tüm vücudu kaplayan giysiler ve/veya maske/tam yüz örtüsü takarken halka açık bir yerde yerde sürünmesi, kıvranması veya kıvranması” da yasaktır.

Ayrıca bilgisayar kullanımına ve internete erişimine de kısıtlamalar getirildi.

Joshua Hunt önceki duruşmasında
Resim:
Hunt önceki duruşmadan ayrılıyor

Kararı veren Bölge Hakimi Joanna Dickens şunları söyledi: “Cinsel risk kararı oldukça ciddi bir karardır ve size birçok yükümlülüğü vardır ve bu kararı ihlal ederseniz hapse girebilirsiniz.

“Sadece halkı sizden korumanın gerekli olduğunu düşünürsem emir veririm ve bunun gerekli olduğunu düşünüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir