Şık televizyondan sessiz barlara kadar Ocak ayının sevinçleri | Sağlık ve Refah

Emma Beddington’la birlikteyim – Ocak ayını da severim (Evet, soğuk, ıslak ve karanlık – ama işte Ocak 14 Ocak’ı sevmek için dokuz neden. Muhteşem Viyana Filarmoni Orkestrası ile başlıyor; dünyanın en büyük orkestralarından birini bizim küçük kültürlü televizyonumuzda göreceğiniz tek an. Barlar sessiz çünkü bütün amatör sakız ve bir kova su içenler sek Ocak ayındadır ve aynı grup diyet yaptığı veya vegan olduğu için kolayca bir restorana rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Michael Fuller
Harpenden, Hertfordshire

Dünyanın en zengin beş adamının servetlerinin son üç yılda (15 Ocak) iki katına çıktığını bildiriyorsunuz. Bize her zaman zengin olmanın yolunun çok çalışmak olduğu söylendiğine göre, bu adamların 2020’den bu yana iki kat daha fazla çalıştıklarını varsayabilir miyiz? Peki çalışanlarının kazançları da bu süre zarfında benzer şekilde iki katına çıktı mı?
Pete Dorey
Banyo

Postane personelinin adaletsizliklerini vurgulayan son TV dizisinin halk üzerinde derin bir etki yaratmasından memnuniyet duyuyorum. Hapishanedeki kadınların durumunu ve annelerin hapsedilmesinin çocuklar üzerindeki olumsuz etkilerini vurgulayan son drama Time’ın aynı tepkiyle sonuçlanmaması üzücü.
Liz Harrington
Burnham-on-Sea, Somerset

“Suçla mücadele eden en iyi ikilileri” (15 Ocak) sıralayan bir makale nasıl olur da Brett Sinclair ile Danny Wilde’ı ya da Hercule Poirot ile Kaptan Hastings’i atlayabilir? Ancak bir eksiklik diğerlerinden daha fazla memnuniyet verici: Bayan Peel ve John Steed, size kesinlikle ihtiyaç var.
Seyan Dattani
Londra

Guardian okurlarıyla paylaşmak istediğiniz bir fotoğrafınız mı var? Eğer öyleyse lütfen yüklemek için buraya tıklayın. Bir seçki sitemizde yayınlanacaktır. Okuyucuların en iyi fotoğrafları galerilerde ve cumartesi günleri basılı baskıda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir