Richard Hammond, 530 HP WRX STI’sındaki Turbo Gecikmesini Seviyor

Clarkson, Hammond ve May’in karlı kuzeyi ziyaretlerinin üzerinden bir dakika geçti. Scandi Filmi Büyük Tur özel. Macerayı yakalayanlar Richard Hammond’un mavi Subaru WRX STI’sini hatırlayacaktır. Geri kalanlarınız için Hammond, macera için mavi bir Subaru WRX STI kullandı. Şok edici bir şey bu.

Görünüşe göre arabayı beğenmiş. O kadar beğendi ki, çekimler tamamlandıktan sonra onu İngiltere’ye geri gönderdi ve birkaç iyileştirme için gönderdi. Sonuç, burada bu yeni modelde gördüğümüz arabadır. Drivetribe sert bir süspansiyon, altın jantlar ve şu anda 530 beygir gücü üreten turboşarjlı düz dörtlü ile donatılmış video. Eğlenceli bir tarif gibi görünüyor ve Hammond’un direksiyon başındaki ifadesine dayanarak tarifin yüzde 100 lezzetli olduğunun onaylandığını söyleyebiliriz.

Bize yükseltmelerin ayrıntıları verilmedi, ancak bir noktada Subie’nin torpido gözündeki bir düğmeyi çevirmek için eğildi. Görünüşe göre turboyu kaynamaya devam etmeye yardımcı olan gecikme önleyici sistemi içeren daha agresif bir melodiyi etkinleştiriyor. İlginç bir şekilde, klibin başlarında “turbo lag şimdiye kadar icat edilen en iyi şey” diyor ama hey, eğleniyor.

Onun da söyleyecek çok şeyi var. Bu cephede, burada tüm insanlar için potansiyel bir içki içme oyunu var. Bu yedi dakikalık Subaru incelemesi sırasında Hammond ne zaman “faydacı”, “kişilik” veya “analog” dese, ne yapacağınızı biliyorsunuz.

Bunlar, yeni değiştirilen WRX’ine atadığı özelliklerdir ve Subaru sahiplerinin (ki sizin yazarınız da bunlardan biridir) bu özelliklerle bağlantı kurabileceğinden şüpheleniyoruz. Genel olarak konuşursak, WRX, beş kişi ve birkaç eşya için alana sahip, dört tekerlekten çekişli bir araç olarak her zaman bir miktar faydacı işlevsellik sunmuştur. Bu nesil en azından üç pedallı manuel şanzımanı ve az sayıda sürücü desteğiyle kesinlikle analogdur. Ve tabii ki WRX’in bir kişiliği var. Şu anki nesil modelden pek emin değiliz. Ancak birkaç yıl geriye çekilip modifiye edilmiş bir CYBE’ye geçtiğinizde, yedeklenecek kişiliği bulacaksınız.

Hammond’un bu Subie için planı nedir? Bu bilinmiyor, ancak kaza yapmadığından şüpheleniyoruz, bu onun listesinin en üst sıralarında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir