Restoran, çocuklarına ‘ebeveynlik yapamayan yetişkinlerden’ ekstra 40 £ alıyor | ABD Haberleri

ABD’deki bir restoran, müşterilerinden bazılarını orada yemek yerken çocuklarını kontrol edemedikleri için suçluyor.

Menünün alt kısmında gizlenen Toccoa Riverside Restaurant, yemek yiyenlere “yetişkinlere yönelik ek ücreti”ni anlatıyor ve sözlerin yanına üç dolar işareti ekliyor: “Ebeveyn olamayacak yetişkinler için”.

Menü şunu ekliyor: “Saygı yok, hizmet yok.”

Bazı restoran müşterileri bunu zor yoldan öğrendiler; faturalarını ödemeye çalışırken suçlamadan kurtulduklarını söylediler.

Kyle Landmann internette bir değerlendirme bıraktı ve şöyle dedi: “Sahibi geldi ve çocuklarımın davranışları nedeniyle faturama 50 dolar (41 £) eklediğini söyledi.

“Çocuklarım yemek gelene kadar tablet izlediler, yemeklerini yediler ve ben bekleyip hesabı öderken eşim onları dışarı çıkardı.”

Eşi Lyndsey Landmann, NBC News Today programına şunları söyledi: “‘Bunun hiçbir şekilde gerçek olamayacağını’ düşündüğümü hatırlıyorum.

“Çocuklar masanın bir ucunda oturuyorlardı ve çok iyi davranıyorlardı.

“Hatta yemeğin yarısında şu yorumu yaptım: ‘Bu kadar iyi niyetli olduklarına inanamıyorum.'”

Ailesinin yemeği bitince sahibinin masalarına geldiğini söyledi.

Bayan Landmann, “Elinde menü var ve bize ücretin nerede konuşulduğunu gösteriyor” diye hatırladı.

“İlk başta bize iltifat edeceğini ve ‘Çocuklarınız çok iyi davrandığı için sizden suçlanmayacaksınız’ diyeceğini düşündüm.”

Resim:
Ek ücretin ayrıntılarını içeren menüdeki mesaj

Devamını oku:
ABD’nin Georgia eyaletinde saatte 35 mil hız sınırını aşan sürücüye 1,4 milyon dolar hız cezası verildi
Bira göbeği güreşi ve ‘çamur düellosu’ ilk ‘Florida adamı’ oyunlarında yer alacak

Bunun yerine suçlamayla tokatlandılar ve Bayan Landmann, ev sahibinin kendisine, çocuklarının “çok gürültü yaptığını” ve “dışarıda koşturduklarını” söylediğini iddia etti.

Başka bir eleştirmen olan Danielle Hampy şunları söyledi: “Çocuğunuz varsa, ne pahasına olursa olsun bu yerden kesinlikle kaçının.

“Kutsal moly – en saygısız sahibi tüm restoranın önünde büyük bir olay çıkardı çünkü çocuklarımız ‘restoranda koşuyorlardı’ – nehir kenarındaydılar… bize ‘Burger King’e gitmemiz gerektiği söylendi ve Walmart’tı ve biz kötü ebeveynlerdik.”

Sky News daha fazla bilgi almak için restorana ulaştı ancak bir çalışan Sky’ın ABD’li ortağı NBC News’e “yıllardır uyguladığımız politika hakkında yorum yapmayacaklarını” söyledi. Biz sadece ormanda yaşamak istiyoruz ve pişir”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir