Rapçi Lady Leshurr eski kız arkadaşının partnerine saldırmaktan suçsuz bulundu | Entler ve Sanat Haberleri

Rapçi Lady Leshurr, eski kız arkadaşının partnerine saldırmaktan suçsuz bulundu.

35 yaşındaki adam, o zamanlar eski kız arkadaşı Sidnee Hussein ile birlikte olan Chante Boyea’ya 22 Ekim 2022 sabah saat 5’ten hemen sonra saldırmakla suçlanıyordu.

Gerçek adı Melesha O’Garro olan rapçinin, elini o kadar kötü ısırdığı ve “sinir hasarı” yaşadığı iddia edildi.

Ancak bir mahkeme yetkilisi, Londra’nın doğusundaki Snaresbrook Kraliyet Mahkemesi’ndeki bir jürinin, çarşamba günü fiili bedensel zarara yol açma suçundan dolayı onu suçsuz bulduğunu söyledi.

Eski Buzda Dans yarışmacısı, Londra’nın kuzeydoğusundaki Walthamstow’daki olayda ilk olarak güvenlik görevlisi Boyea’nın kendisine saldırdığını ve Belçika Malinois köpeği Toby’yi “silah” olarak kullandığını söyledi.

O’Garro’nun diğer sanıklarından Sherelle Smith de aynı suçlamadan dolayı suçsuz bulundu.

Leshurr, kararın ardından Instagram’da “kariyeri mahvoldu” başlığıyla bir video yayınladı.

Mor bir takım elbise ve siyah bir tişört giyen fotoğrafın başlığında şunlar yazıyordu: “Geçen yıl boyunca beni takip etmek, taciz etmek ve ısırmakla suçlayan kişilerle açılan bir davayla mücadele ediyordum ama mağdur bendim.

“Bir köpek tarafından saldırıya uğradım, ısırıldım ve saldırgan gibi gösterildim. Bir yıl boyunca insanlar beni terk etti, anlaşmalardan çekildi ve artık benimle çalışmak istemediler. Bir yıl boyunca hiçbir şey yapmadım. gelir.

“Bugün kıyamet günü. Bunu yazarken titriyorum. Sonuç ne olursa olsun kariyerim mahvoldu, ama en azından temiz bir sicilim var ve sonunda hayatıma devam edebilirim.”

Leshurr bir MOBO Ödülü sahibi ve serbest stil rap’leriyle büyük beğeni topladı.

2021’de The Celebrity Circle’da yer aldı, 2021’de Dancing On Ice’ın 13. serisinin yarı finaline ulaştı ve Nisan ve Ağustos 2022’de ITV şovu Loose Women’da konuk panelist olarak yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir