Prens Harry, kanser teşhisi sonrasında ‘önümüzdeki günlerde’ King’i görmek için İngiltere’ye gidecek | İngiltere Haberleri

Harry’ye yakın bir kaynak, Sussex Dükü’nün Kral ile kanser teşhisi hakkında konuştuğunu ve önümüzdeki günlerde onu görmek için İngiltere’ye gideceğini söyledi.

Buckingham Sarayı’ndan yapılan açıklamada, Kral’ın bugün tedaviye başladığı belirtildi.

Saray kanserin türünü doğrulamadı 75 yaşındaki hükümdar sahip olmak.

Saray onun prostat kanseri olmadığını söylese de tanı, prostat büyümesi tedavisi sonrasında konuluyor.

Hükümdar ile küçük oğlu arasındaki ilişkiler bir süredir gergindi.

Sussex Dükü babasını üzdü ve kraliyet ailesi geçen yıl kitabında yaptığı açıklamalarla, Kıyamamakailesini sert bir şekilde aşağılıyordu.

Bundan sonra kendisine soruldu Frogmore Cottage’dan ayrılmak Charles’ın 2020’de ABD’ye taşınan oğluna büyük bir azarlaması olarak görülen Windsor Kalesi’ne yakın.

Sussex Düşesi Harry ve Meghan da iddia edilen muameleye ilişkin şikayetlerini bir basın toplantısında dile getirdiler. Netflix dizisi.

Mart ayında, aksi yöndeki spekülasyonlara rağmen çift, zeytin dalı sunan hükümdar olarak görülen Kral’ın taç giyme törenine davet edildi.

Harry katıldı, ancak karısı katılmamayı seçti ve çiftin çocukları dört yaşındaki Archie ve iki yaşındaki Lilibet ile Kaliforniya’daki evde kaldı.

Resim:
Sussex Dükü ve Düşesi, Düsseldorf’taki Invictus Oyunları’nda. Resim: AP

Devamını oku:
Sussex’lere Frogmore Cottage’ı ‘boşaltması’ söylendi
Sussex’liler King’in taç giyme törenine davet edildi

Bu son dakika haberi güncelleniyor ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacak.

Tam versiyon için lütfen sayfayı yenileyin.

Son Dakika Haberleri uyarılarını akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden alabilirsiniz. Sky Haber Uygulaması. Ayrıca takip edebilirsiniz X’te @SkyNews veya bize abone olun Youtube kanalı En son haberleri takip etmek için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir