Phillip Schofield genç eski sevgilisine altı haneli bir meblağ verdi | Entler ve Sanat Haberleri

Phillip Schofield’in, ilişki yaşadığı genç bir erkek meslektaşına, gizlilik anlaşmasını da içeren bir anlaşmanın parçası olarak altı haneli bir meblağ ödediği ortaya çıktı.

TV sunucusunun avukatları, yüklü miktardaki ödemenin genç adamın yasal masraflarını karşıladığını ve aynı zamanda işini ve evini kaybetme tazminatını da içerdiğini doğruladı.

Düzenleme karşılıklı bir gizlilik anlaşmasını içeriyordu.

20 yılı aşkın bir süredir Bu Sabah adlı gündüz programına ev sahipliği yapan, Schofield Rol arkadaşıyla arasının bozulduğu haberlerinin ardından Mayıs 2023’te istifa etti Holly Willoughby.

Bir hafta sonra o “akılsızca ama yasa dışı olmayan” bir ilişki içinde olduğunu kamuoyu önünde itiraf etti eski bir erkek meslektaşıyla birlikte ITV’den tamamen ayrıldı.

Resim:
Schofield, eski ortak sunumcusu Holly Willoughby ile 2020’de. Resim: PA

Aralık ayında, yayıncı kuruluştan ayrılışına ilişkin harici bir incelemenin sonuçları yayımlandı. Sunucu katılmayı “isteksizce reddetti” çünkü akıl sağlığı “kötüleşmişti”.

Genç adam da katılmayı reddetti.

İncelemede bunun yasal bir soruşturma olmaması nedeniyle “insanları işbirliği yapmaya zorlayacak hiçbir gücün bulunmadığı” ve bunu yapan herkesin gönüllü olarak konuştuğu belirtildi.

Şu anda 61 yaşında olan Schofield, BBC’ye geçen yıl verdiği bir röportajda ikili arasındaki ilk romantik karşılaşmanın soyunma odasında gerçekleştiğini ve adamın ilk cinsel ilişkiye girdiğinde 20 yaşında olduğunu söylemişti.

Çiftin “erkek arkadaş olmadığını” ve birkaç ay içinde beş veya altı romantik buluşma yaşadığını söyledi.

Sunucu, olayın gücün kötüye kullanılması olarak görülebileceğini anladığını ancak “o sırada böyle hissetmediğini” söyledi.

ITV onaylandı This Morning’in kalıcı yeni sunucuları Ben Shephard ve Cat Deeley geçen hafta yapılan bir duyuruda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir