Pensilvanya’lı çift, köpeğin nakit olarak 4.000 dolar yemesinin ardından şoka uğradı | ABD Haberleri

Pensilvanya’daki bir çift, köpekleri Cecil’in nakit olarak 4.000 dolar (3.148 £) yutmasının ardından “köpeğim ödevimi yedi” ifadesine yepyeni bir anlam kazandırdı.

Yedi yaşındaki altın doodle, sahipleri Clayton ve Carrie Law’un bahçıvanlara ödeme yapmak için parayı çekmesinin ardından 100 ve 50 dolarlık banknot yığınını yutmaya başladı.

Parayı mutfak tezgâhının üzerine bırakan Bay Law, parayı “daha önce hiç kötü bir şey yapmadığını” söyledikleri Cecil tarafından kaçırıldıktan sonra karısına bağırdı.

Bayan Law, Pittsburgh City Paper’a “‘Cecil 4.000 dolar yedi!’ diye bağırıyordu” dedi.

Resim:
Geriye kalan paranın bir kısmını Cecil’in sahipleri yeniden bir araya getirmek zorunda kaldı. Resim: Instagram/Carrie Law

“Onu yanlış duyduğumu düşünerek içeri koştum ama karışıklığı görünce hiç şüphem kalmadı” dedi.

“Kalp krizi geçireceğimi sandım. Cecil bunu gerçekten yapmıştı.”

Çift daha sonra, Cecil’in attığı ya da doğal olarak ondan geçtikten sonra yeniden ortaya çıkan parçalardan ellerinden geldiğince paranın çoğunu kurtarmaya çalıştıkları özenli süreci belgeledi.

14 Aralık’ta Instagram’da bir paylaşım yapan Bayan Law, şu ana kadar 3.550 $ (2.700 £) parayı bir araya toplamayı başardıklarını söyledi.

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
Denizde mahsur kalan adam saatle kurtarıldı
Genç Tetris’i ‘yenen’ ilk kişi oldu
Uzak Galler adası orada yaşamaya ve çalışmaya hazırlananlara para sunuyor

“İşte lavabonun başında bu boktan parayı yıkıyoruz ve ‘Evet! Evet! Bir tane bulduk!’ diye bağırıyoruz. Çok kötü kokuyordu” dedi Bayan Law yerel gazeteye.

Şans eseri çifte banka, banknotların üzerindeki seri numarası görünür olduğu sürece çiğnenen parayı geri alacağını söyledi.

Bayan Law, The Washington Post’a “Para akladığımı söyleyebileceğimi hiç düşünmezdim ama görünüşe göre her şeyin bir ilki vardır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir