Novak Djokovic: Tenis yıldızı Melbourne ağacıyla ‘özel ilişkisini’ şöyle açıklıyor: ‘Köklerini ve gövdelerini beğendim’ | Dünya Haberleri

Dünya tenisinin bir numarası Novak Djokovic, Melbourne’deki bir ağaçla “özel bir ilişkisi” olduğunu ve bunun Avustralya Açık’ta meditasyon yapmasına ve kendini toparlamasına yardımcı olduğunu açıkladı.

Djokovic36, dayak sonrası konuşuyor Avustralya’nın Alexei Popyrin Çarşamba gecesi Rod Laver Arena’da dört sette, yaklaşık 15 yıldır ağacı ziyaret ettiğini söyledi.

Daha sonra bir gazetecinin Melbourne’un botanik bahçelerinde belirli bir ağaca dönerken görülmesiyle ilgili sorusuna Djokovic şunları söyledi: “Son 15 yılda deyim yerindeyse özel bir ilişki yaşadığım belirli bir ağaç var.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın


0:27

Djokovic bir muhabire Çince yanıt verdi

Onu bu ağaca çeken şeyin ne olduğuna gelince, şunları söyledi: “O ağaca bağlandım. Çok hoşuma gitti. Köklerini, gövdelerini, dallarını ve her şeyini sevdim. Ben de yıllar önce ona tırmanmaya başladım. İşte bu. Sadece bir bağlantınız var.

“Botanik bahçelerinin her köşesini seviyorum. Şehrin ortasında böyle bir parkın ve doğanın bulunmasının Melbourne için inanılmaz bir hazine olduğunu düşünüyorum.”

Ancak Djokovic bunun hangi ağaç olduğunu belirtmeyi reddetti ve şunları söyledi: “Hangisini açıklayamam, oraya kendi zamanımı geçirmek için geldiğimde onu gizli tutmaya çalışacağım.”

Djokovic, 2018’de Londra’da bir ağacın üzerinde çıplak ayakla durduğu fotoğraf da dahil olmak üzere sosyal medyada ağaçların etrafında çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

Yılın ilk grand slam turnuvasını 11. kez kazanmaya çalışan Sırp oyuncu, maçın kritik bir noktasında bir heckler ile karşı karşıya geldi.

Bir seyircinin yorumuna itiraz etti ve tribünlere yaklaşarak ona “buraya gel ve bunu yüzüme söyle” dedi.

Devamını oku:
Son derece zehirli yılan oyunu durdurdu
Djokovic İngiliz hayranına ‘Otur ve çeneni kapat’ dedi
İngiliz tenisçi maçtan sonra hastalandı

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Novak Djokovic hayranlarıyla birlikte Beastie Boys şarkısını söylüyor

Dolandırıcının ne dediği sorulduğunda Djokovic şu cevabı verdi: “Yani, bilmek istemezsin.

“Sahada bana çok şey söylendi, özellikle o köşeden ve aynı taraftan diğer köşeden.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir