Nissan’ın 250 Dolarlık Nismo Pijamaları Daha Fazla Zzz Yakalamanıza Yardımcı Olacak

Eğer Nissan’ları hayal ediyorsanız işte size pijamalar. Otomobil üreticisi, Nismo performans bölümünden ilham alan bir pijama serisi oluşturmak için birinci sınıf sokak giyimi moda markası Daniel Patrick ile ortaklık yapıyor. Fast Asleep kapsül koleksiyonu, GT-R’lere, Z’lere veya şirketten sevdiğiniz diğer modellere olan tutkunuzu yatakta bile göstermenize olanak tanır.

Fast Asleep koleksiyonu 250 dolarlık pijama takımı ve 175 dolarlık bornozdan oluşuyor. Her iki ürün de sadece 50 adetle sınırlı sayıda üretildiğinden pek çok kişi Nismo’dan ilham alan bu pijamalarla yatağa giremiyor. Parçalar şu anda mevcuttur Daniel Patrick’in sitesinden.

Nismo ambleminde siyah ve kırmızının bir karışımı var, dolayısıyla bu tonlar bu kıyafette belirgin bir şekilde öne çıkıyor. Geri kalanlar ise ev giyiminde yaygın olan klasik açık gri renktedir. Yeni Z’nin arka lambalarını çağrıştıran bir görünüm için pijamaların her kolunda istiflenmiş şeritler bulunuyor. Ayrıca bornozun kemerinde Nismo adı bulunuyor. Gizli havalandırma delikleri, ısıyı düzenlemek için kullanıcının vücudunda daha iyi hava akışı sağlar.

Patrick, Fast Asleep kapsül koleksiyonu hakkında şunları söyledi: “Meraklıların gerçekten sevdiği klasik Nismo özelliklerine göz kırpan özel malzemeleri kullanarak rahatlık ve birinci sınıf uyum hissi uyandırmak istedim.”

Bu kıyafet, pantolon ve bornozun üzerindeki Nismo amblemleri dışında oldukça incelikli. Birisinin bunun arabadan ilham alan bir kıyafet olduğunu anlaması için gerçekten yakından bakması gerekir. Parçalar kullanıcının Nissan coşkusunu gizli tutuyor.

Negroni Idea Corsa X Nissan Z Ayakkabı Yıldırım Sarı Z Logosu

Negroni Idea Corsa X Nissan Z Ayakkabı

Vatandaş Nissan Fairlady Z Saatler

Vatandaş Nissan Fairlady Z İzle

Z sahibiyseniz ve bu pijamaları daha fazla aksesuarla eşleştirmek istiyorsanız Nissan’ın birçok seçeneği var. Tercih ettiğiniz renge bağlı olarak yaklaşık 340 ila 440 dolar arasında değişen Negroni markalı sürüş ayakkabılarıyla dolaşabilirsiniz. Citizen’ın 2.495 dolarlık Fairlady Z saati ile gözünüz zamanı takip etsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir