Minnie Rae Dunn: Portsmouth’ta sekiz yaşındaki bir kızın balkonunda düşerek ölmesi üzerine alıkonulan kadın ücretsiz olarak serbest bırakıldı | İngiltere Haberleri

Sekiz yaşındaki bir kızın bir apartman bloğunun balkonundan düşmesinin ardından ihmal şüphesiyle tutuklanan kadına başka bir işlem yapılmayacak.

Minnie Rae Dunn’ın Portsmouth’taki olaydan sonra ölümünün ardından 43 yaşında bir kadın gözaltına alınmıştı. Hampshiregeçen yılın ağustos ayında.

Ancak Hampshire Polisi onun suçlama olmaksızın serbest bırakıldığını doğruladı.

Bir sözcü şunları söyledi: “Sekiz yaşındaki Minnie Rae Dunn’ın Ağustos 2023’te Portsmouth’ta ölümünün ardından kapsamlı bir soruşturma yürütmeye devam ediyoruz.

“24 Ağustos Perşembe günü saat 18.50’de Minnie’nin Portsmouth’taki Wingfield Caddesi’ndeki balkondan düştüğünü bildirmek üzere çağrıldık.

“Daha sonra ölen Minnie’yi tedavi eden Güney Merkez Ambulans Servisi’nden meslektaşlarımızla birlikte katıldık.

“Şu anda Minnie’nin ölümünde üçüncü şahısların parmağı olduğuna inanmıyoruz ve şimdi adli tabip için bir dosya hazırlanacak.

“Araştırmalarımız sonucunda çocuğu ihmal ettiği şüphesiyle tutuklanan 43 yaşındaki kadın, suçlama olmaksızın serbest bırakıldı ve başka bir işlem yapılmayacak.”

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
İngiltere’de hava durumu: Met Office kar için iki sarı uyarı yayınladı
Kimyasal saldırı zanlısının yaraları tedavi edilmezse ‘ölümcül’ olabilir

Minnie’nin annesi Rebecca, kızına saygı duruşunda bulunarak daha önce yaptığı açıklamada şunları söylemişti: “Meleğim, senin küstahlığını ve aklındakini söyleme şeklini özleyeceğim. Her zaman kalbimi eriten o kocaman, parlak gülümsemeni çok özleyeceğim.

“Kalbimde her zaman orada olacak bir delik şekli var. Küçük meleğim yüksekten uçuyor, seni aya kadar seviyorum. Anneciğim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir