Lewis Capaldi sağlık güncellemesini paylaşıyor ve gece yarısı sürpriz yayınını anlatıyor | Entler ve Sanat Haberleri

Lewis Capaldi, turneye çıktığı altı aylık aradan sonra sağlığında iyileşme gördükten sonra kendine bakmaya devam etmek için biraz zaman ayırmaya devam edeceğini söyledi.

Instagram’daki uzun bir gönderisinde Tourette hastalığı ve anksiyete sorunlarına yardımcı olmak için bazı “inanılmaz profesyonellerle” çalıştığını söyledi.

Ayrıca hayranlarına destekleri için teşekkür ediyor ve “çok uzak olmayan bir gelecekte bir noktada sevdiğim şeyi yapmaya geri dönmeyi” umduğunu söyledi.

İskoç şarkıcı Bu yılın başlarında Glastonbury setinde sesiyle boğuştuktan sonra sağlığına odaklanmak için ara verdiğini açıklamıştı.

Şöyle yazdı: “Haziran ayında biraz ara vermeye karar verdiğimden beri her ikisinde de belirgin bir iyileşme fark ettiğimi söylemekten gerçekten mutluyum.”

Netflix belgeseli Lewis Capaldi: How I’m Feeling Now’a dönüp baktığında, “hepinizi hayal kırıklığına uğratmaktan kesinlikle korktuğunu, beklentileri karşılayamamaktan korktuğunu ve dürüst olmak gerekirse her şeyin tam bir hayal kırıklığı olacağından korktuğunu” söyledi. flop”.

Bu yılın başlarında vizyona giren film, şöhretin yarattığı baskının onu zihinsel ve fiziksel olarak nasıl etkilediğini araştırıyordu.

Yazılı belgesel kategorisinde Ulusal Televizyon Ödülü’nü (NTA) kazandı ve en iyi müzik filmi dalında Grammy’ye aday gösterildi.

Capaldi, mesajında, çalışmasının tanıtımını yapmamış olmasına rağmen bu kadar çok insanda “yankı uyandırdığını” görmenin “akıllara durgunluk verici” olduğunu söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın


0:23

Capaldi haziran ayında sahneden çekildi

Ancak başarısına rağmen Yeni Yılda işe dönmeyeceğini söyledi.

Şöyle açıkladı: “Şimdilik kendime bakmaya devam etmek için biraz zaman ayırmaya devam edeceğim, belki biraz müzik yazacağım ve hayatımın en inanılmaz yıllarından bazılarını düşünmek için biraz zaman ayıracağım.

“Daha fazla gösteri için oraya tekrar düzgün bir şekilde dönmeden ve her şeyden çok sevdiğim şeyi yapmadan önce %100 olduğumdan kesinlikle emin olmak istiyorum!”

Ayrıca Yeni Yıl gönderisini Broken By Desire To Be Heavenly Sent albümünün genişletilmiş bir versiyonunu yayınlayacağını duyurmak için de kullandı.

Pointless ve Wish You The Best gibi şarkıların yer aldığı albüm, ilk olarak Mayıs 2023’te piyasaya sürüldü.

Satışa çıktığı ilk hafta boyunca 95.000 liste birimi topladı ve Taylor Swift 2014’teki 1989 albümünün yeniden kaydını yayınlayana kadar yılın en büyük açılışı unvanını elinde tuttu.

Capaldi şunları yazdı: “Bir süreliğine de olsa defolup gitme kararımdan önce, her zaman bir noktada genişletilmiş versiyonunu yayınlamayı umuyordum.

“Benim için inanılmaz derecede özel olan bu ekstra beş şarkının sabit diskimde durmasının ve asla gün ışığını görmemesinin utanç verici olacağına karar verdim.”

Genişletilmiş baskı gece yarısı yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir