Land Rover Benzeri Mega Kamyon, 1,5 Milyon Dolara 40 İnç Lastiklere 1.100 HP Sunuyor

Ford Bronco ve Jeep Wrangler gibi SUV’ların artık tükendiğini düşünüyorsanız bunun yerine Scarbo Vintage’ın yeni SV Rover’ını tercih edin. Ken Block’un “Hoonipigasus”unu inşa eden şirket artık klasik Land Rover stilini yansıtan yüksek güçlü, özel yapım bir off-road aracına sahip; yalnızca 1,5 milyon dolara sizin.

SV Rover, ortadan motorlu süperşarjlı V8 veya akülü elektrikli araç olarak mevcuttur. Direksiyondan kumandalı vites değiştiricilere sahip sekiz vitesli otomatik şanzımanla eşleşen V8, 65 galonluk yakıt deposuyla beslenen 1.100 beygir gücü üretiyor. 75 kilowatt saatlik lityum iyon bataryaya sahip elektrikli versiyon ise 1.006 hp (750 kilovat) güç üretiyor.

Arazi işi, önde ve arkada 30 inç tekerlek hareket mesafesine sahip içten takmalı bir itme çubuğu süspansiyonuyla yürütülür. Seçilebilir iki ve dört tekerlekten çekişe, yüksek ve düşük menzilli transfer kutusuna ve ön ve arka kilitleme diferansiyellerine sahiptir.

20 inçlik dövme jantları saran 40 inçlik lastikler geniş çamurlukların altına zar zor sığıyor, kullanıcı tarafından ayarlanabilen yükseklik kontrolüne sahip havalı sürüş süspansiyonu ise her şeyin rahat olmasını sağlıyor. Dört tekerlekten direksiyon ve 15,75 inç (400 milimetre) karbon seramik rotorlu altı pistonlu Brembo frenler standarttır.

Kabinin içinde 12,3 inçlik dijital gösterge paneli ve 12,8 inçlik merkezi bilgi-eğlence sistemi bulacaksınız. Alcantara ve kütük alüminyum vurguların yanı sıra, çalıştırma düğmesi, klima kontrolleri, elektrikli camlar ve elektrikli kilitler gibi diğer bazı yaratık konforlarıyla çevrelenmişlerdir. Yalnızca iki koltuk var ama arkada cömert bir kargo alanı var.

Scarbo Vintage, her SV Rover’ı sipariş üzerine üretiyor ve her birinin başlangıç ​​maliyeti 1,5 milyon dolar. Motorlu Otorite. Bu, üreticinin SV F1 ve SV RSR’den sonraki üçüncü modelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir