LadBaby altıncı Noel’e aday olmayacak No 1 | Entler ve Sanat Haberleri

LadBaby bu yıl Noel’de bir numara olmak için yarışmıyor ve beş yıllık galibiyet serisine son veriyor.

İki çocuk sahibi Mark ve Roxanne Hoyle, 2018’den bu yana gıda bankası hayır kurumu The Trussell Trust için para toplayan bekarlarıyla festival listelerine hakim oldu.

İlk olarak 1980’lerin rock şarkısı We Build This City’nin sözlerini mütevazi sosisli böreğe ithaf ederek değiştirerek bir numaraya yerleştiler.

Başarıları 2019’da I Love Sosis Ruloları, Don’t Stop Me Eatin’ 2020 ve Sosis Ruloları Herkes İçin’in piyasaya sürülmesiyle devam etti. Ed Sheeran Ve Sör Elton John – 2021’de.

Geçtiğimiz yıl, karı koca ikilisi Gıda Yardımı ile bir numaraya daha ulaşarak, art arda beş puan alan ilk grup olarak Birleşik Krallık resmi liste rekorunu kırdı. Noel bir numaralı single.

Salı günü tüm ödüllerinin önünde bir video yayınlayan çift, “hayatlarını değiştiren beş yıl” yaşadıklarını ve “Bırakın beşi, bir Noel’in bile bir numara olmasını beklemediklerini” söyledi.

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
Top Gear ‘öngörülebilir gelecekte’ geri dönmeyecek
Rihanna’nın ortağı A$AP Rocky yargılanmalı
Ukraynalı Eurovision birincisi Rusya’nın arananlar listesinde

“Büyük Britanya halkı sosisli böreği destekliyor, yalnızca Büyük Britanya’da” dediler.

“Bu yolculuğa, insanları güldüren ama aynı zamanda iyi bir amaç için de yapan sosisli börekler hakkında bir şarkı yapmak için başladık ve kalplerimize yakın olan The Trussell Trust için para ve farkındalık yarattık.”

Çift, ilk olarak altı yıl önce internette aile komedisi videoları yayınlamaya başladı ve web sitelerine göre şu anda 13 milyonun üzerinde küresel bir izleyici kitlesine ulaştı.

Resmi Charts Company’nin verilerine göre, single’ları aracılığıyla Birleşik Krallık listelerinde 754.000’den fazla satış elde ettiler.

Çift daha önce Noel’de arka arkaya olmayan dört numarayı yöneten The Beatles’la eşit durumdaydı.

LadBaby’nin festival yarışının kesin olarak dışında kalmasıyla, John Lewis’in Noel reklamına eşlik eden klasik şarkıcı Andrea Boccelli’nin şarkısı Festa’nın bu yıl en üst sırada yer alma şansı daha da yüksek.

Genç Dirtbag grubu Wheatus da 2000 yapımı indie hiti Christmas Dirtbag’in yeniden işlenmesi için teklifte bulunuyor.

Her iki sanatçı da Mariah Carey’nin All I Want For Christmas Is You, The Pogues’un Fairytale Of New York ve Last Christmas by Wham’ın da aralarında bulunduğu eski Noel klasikleriyle rekabet edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir