Kız arkadaşımın favori bir cinsel pozisyonu var ve ben bundan keyif almıyorum. Ona nasıl söyleyebilirim? | Yaşam ve stil

Seks sırasında, güzel ve zeki yeni kız arkadaşım sıklıkla ters kovboy kız pozisyonunu başlatıyor; diğer bir deyişle, üstte ve yüzü bana dönük değil. O bundan keyif alıyor ama ben bu uygulamayı hiçbir zaman pek umursamadım. Yüz yüze pozisyonlarda yakınlaşmaya ve öpüşmeye veya kaşıklamanın tam ten temasına izin vermez.. Sonuç olarak, hemen hemen bölge dışına çıkıyorum ve doruğa ulaşamıyorum. Onu bunu yapmaktan vazgeçirmeli miyim? Eğer öyleyse, nasıl??

Bunu tartışmalısınız ama cömert olmaya çalışın. Kız arkadaşınız, kendisinin ve sizin anatominiz ve fizyolojiniz dikkate alındığında ona en fazla zevk verecek pozisyonu (akıllıca) bulmuş olabilir. Bu durumda onu tamamen yapmaktan caydırmak akıllıca ve haksızlık olur. Bunun yerine neye ihtiyacınız olduğunu da sorun. Müzakere şu şekilde ilerleyebilir: “Kendi zevkinizin sorumluluğunu üstlendiğinizi görmek güzel ve bu pozisyonun tadını çıkarmaya devam etmenizi istiyorum, ancak ara sıra yüz yüze tarzların tadını çıkarmak için onu değiştirmek istiyorum. . Bu sorun olur mu?”

Öte yandan, bu konuşma sırasında bunun aslında ona gerçekten zevk veren bir şey olmadığını, ona yanlışlıkla tüm erkeklerin bundan hoşlandığı öğretildiğini öğrenebilirsiniz. En azından kendi orgazmının sorumluluğunu alıyor; sizin de aynısını yapmanız gerekiyor.

Pamela Stephenson Connolly, cinsel bozuklukların tedavisinde uzmanlaşmış ABD merkezli bir psikoterapisttir.

Pamela’dan cinsel konularda tavsiye almak istiyorsanız, endişelerinizin kısa bir açıklamasını bize Private.lives@theguardian.com adresine gönderin (lütfen ek göndermeyin). Pamela her hafta cevaplamak için çevrimiçi olarak yayınlanacak bir sorun seçiyor. Kişisel yazışmalara giremediği için pişmanlık duyuyor. Gönderimler şart ve koşullarımıza tabidir.

Bu yazıya yapılan yorumlar, yazarın gündeme getirdiği konular üzerinde tartışmanın devam etmesini sağlamak için önceden düzenlenmiştir. Lütfen sitede görünen yorumların kısa bir gecikme olabileceğini unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir