Kemik analizi sonrasında Hampshire’daki ahırda ‘Fransa’da bulunan’ kalıntıların gizemini çözmenin anahtarı | İngiltere Haberleri

Kemikleri uzmanlar tarafından analiz edildikten sonra yeni bir başvuru başlatan dedektiflere göre, kalıntıları İngiliz kırsalındaki kullanılmayan bir ahırda bulunan bir adamın gizemini çözmenin anahtarı muhtemelen Fransa’da yatıyor.

Adamın cesedi ve eşyaları Micheldever’de kullanılmayan bir ek binada bulundu. Hampshire1 Aralık 2017’de.

Doğal nedenlerden öldüğüne inanılıyor ancak şu ana kadar Hampshire Polis Teşkilatı şahsın kimliğini tespit edemedi.

Memurlar şimdi, kayıp kişiler ve kimliği belirlenemeyen kalıntılarla ilgili soğuk vakalarla ilgilenen bir yardım kuruluşu olan Locate International ile adamın olası bağlantılarını araştırmak için ortak bir çalışma başlattı. Fransa.

Adamın dişleri ve kemik örnekleri üzerinde Reading Üniversitesi’nde yapılan son analiz, adamın muhtemelen Fransa’nın güneyinde, batı İsviçre’de veya Korsika’da büyüdüğünü gösteriyor.

Analiz aynı zamanda adamın yaşamının ilk yıllarını büyük bir kasaba veya şehirde geçirdiğini ve balık açısından zengin bir diyet uyguladığını gösteren kirletici maddeleri de ortaya çıkardı.

Adamın neye benzediğine dair yeniden oluşturulmuş bir görüntü de yayınlandı.

Polis görgü tanıklarından neler öğrendi?

2019 yılında kamuya yapılan bir çağrının ardından tanıklar memurlarla, 2012 yazında, cesedinin bulunduğu yerden yedi mil uzaktaki Itchen Stoke’deki bahçelerinde geceyi geçirmek isteyen bir adamla tanıştıklarını paylaştılar.

Tanıklar, adamın Fransız aksanına sahip olduğunu ve beyaz tenli, kahverengi saçlı, 35 ila 50 yaşlarında ve 1,80 boyunda olduğunu söylediler.

Subaylara verilen ifadeye göre kendisi, İrlanda veya Kanada’ya gitmek için İngiltere üzerinden seyahat ettiğini ve daha önce Fransız ordusunda görev yaptığını söyledi.

Polis, adamın sağır veya bir kulağının zor işitiyor olabileceğini de belirtti.

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
Yoga gurusu cinsel istismar ve istismar suçlamasıyla tutuklandı
Kurbanın ebeveynleri adalet umuduyla katilin karısı yargılanıyor

‘Muhtemelen’ beş yıl boyunca keşfedilmeden kaldı

Ciddi vaka inceleme ekibinden Hampshire ve Isle of Wight Polis Teşkilatı’ndan Doug Utting, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu adamın, şu anda tespit ettiğimiz ve beş yıl boyunca keşfedilmeden kalan tanıklarla etkileşime girdikten çok kısa bir süre sonra ölmüş olması çok muhtemel.

“Araştırmalarımız onun güney veya güneydoğu Fransa’da, Korsika’da veya batı İsviçre’de büyüdüğüne inanmamızı sağladı.

“Bu yeni çağrı sayesinde, umarım bu bölgelerdeki insanlardan, tanıdıkları ve 2012’den bu yana görmedikleri ya da haber almadıkları biri olarak tanımlanan adamı tanıyan insanlardan haber alabiliriz.”

Locate International’ın genel müdürü Dave Grimstead de şunları söyledi: “Bu gizemi çözmemizin anahtarı Fransa’da yatıyor gibi görünüyor.

“Yalnız öldü ama ölümünden sonra unutulmadığından emin olmak istiyoruz.

“Sahip olduğunuz tek bir küçük bilgi bile onu tanımlamamıza yardımcı olabilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir