Kate Beckinsale, üvey babası Roy Battersby’nin ‘kısa bir hastalıktan sonra’ öldüğünü söyledi | Entler ve Sanat Haberleri

Kate Beckinsale, televizyon yönetmeni olan üvey babası Roy Battersby’nin öldüğünü duyurdu ve bu kaybı tarif edecek “kelimesi olmadığını” söyledi.

87 yaşındaki Bay Battersby, Inspector Morse, Cracker ve A Touch Of Frost gibi polisiye dizilerdeki çalışmalarıyla tanınıyordu.

“Büyük bir felç” geçirdi ve aktrisin yaşadığı Los Angeles’taki hastanede tedavi altına alındı. Ayrıca geçen yaz teşhis edilen iki kanser türüyle de mücadele ediyordu.

50 yaşındaki İngiliz aktris, Instagram’da şunları söyledi: “Henüz söyleyecek sözüm yok… Sahip olduğum her şeyle senin için savaştım. Ah Roy, kaybettiğim için çok üzgünüm”.

Ayrıca annesi Judy Loe ile evli olan Battersby’nin video ve fotoğraf atlıkarıncasını da paylaştı ve şu aile beyanını paylaştı: “Film ve televizyon yönetmeni Roy Battersby’nin ailesinin, onun son ölüm haberini duyurması büyük bir üzüntüdür. kısa bir hastalık döneminden sonra.

“10 Ocak 2024’te Los Angeles’ta, ailesinin yanında, 87 yaşında huzur içinde vefat etti. Cenaze töreni Londra’da yapılacak, ayrıntılar daha sonra öğrenilecek.”

Geçen hafta, Yeraltı Dünyası yıldızı Instagram hesabında başlıksız siyah bir kare paylaştı; çoğu kişi bunun onun vefat ettiği anlamına geldiğini düşündü.

Bu ayın başlarında Beckinsale, Altın Küre töreninden üvey babasının yanında olmak için hastaneye koştu ve kırmızı halıda ve hastanede çekilmiş fotoğraflarını “Altın Küre 2024 başlıyor bitiyor” başlığıyla paylaştı.

Annesi Judy, ilk kocası Porridge oyuncusu Richard Beckinsale’nin ölümünden 18 yıl sonra, 1997 yılında Roy Battersby ile evlendi.

Cenaze töreni Londra’da yapılacak ve Beckinsale daha fazla ayrıntının geleceğini öne sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir