Jeremy Renner kar küreme kazası sonrası tedaviyi açıkladı | Entler ve Sanat Haberleri

Aktör Jeremy Renner, Ocak ayında altı tonluk kar temizleme aracının çarpması sonucu ciddi şekilde yaralanmasından bu yana gördüğü tedaviyi açıkladı.

52 yaşındaki Marvel yıldızı, yılbaşında bir aile üyesine yardım ederken kazara sabanın altında kalarak ciddi yaralanmalara maruz kaldı ve 30’dan fazla kemiğini kırdı.

Bir polis raporunda, Renner’ın yeğeninin, araç yokuş aşağı yuvarlanmaya başladığında arabasını kardan kurtarmaya çalıştığı belirtildi.

Renner uçakla Reno, Nevada’daki hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakım ünitesinde kaldı.

Yeni bir Instagram gönderisinde Renner, kazasından bu yana gördüğü çeşitli tedavileri açıkladı.

Şöyle yazdı: “14 Ocak’tan bu yana HER türlü terapiyi araştırıyorum … her gün, saatlerce süren fizik tedavi, peptit enjeksiyonları, damar içi damlamalar ve itmeler, kök hücre ve eksozomlar, kırmızı ışık / IR terapisi, hiperbarik oda 2.0 atmosferleri, soğuk dalma ve liste uzayıp gidiyor….

“En büyük terapim zihnim ve burada olma ve iyileşmek ve daha iyi olmak için çabalama isteğim oldu…. Olağanüstü ol… Bunu yapmanın benim görevim olduğunu hissediyorum. Hayatımı bağışlayarak boşa harcamak değil, vermek Aileme, arkadaşlarıma ve bana dayanma gücü veren hepinize teşekkür ediyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. #loveandtitanium.”

Renner’ın bahsettiği tedavilerin birçoğu genellikle cilt için yaşlanma karşıtı prosedürler olarak kullanılıyor; protein peptid enjeksiyonları, eksozom terapisi (kök hücre terapisine benzer) ve kızılötesi terapi dahil.

Ayrıca, artan atmosferik basınç altında saf oksijenin solunmasını içeren bir hiperbarik oda kullandığını da iddia ediyor.

Podcast’lerinizi aldığınız her yerde Backstage’e abone olmak için tıklayın

Renner, Marvel filmi The Avengers’da ve karakteriyle aynı adı taşıyan Disney+ serisinde süper kahraman okçu Hawkeye’ı canlandırmasıyla tanınıyor.

Ayrıca savaş filmi The Hurt Locker ve drama The Town’daki rolleriyle de Oscar adaylığı aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir