Jamie Lynn Spears tıbbi gerekçelerle Ben Ünlüyüm’den ayrıldı | Entler ve Sanat Haberleri

Jamie Lynn Spears, Ben Bir Ünlüyüm… Çıkarın Beni Buradan!’dan ayrılan ikinci yarışmacı oldu. tıbbi gerekçelerle.

Bir sözcüsü ITV şov Sky News’e doğrulandı: Britney Spears’ın‘ Kız kardeşim çarşamba öğleden sonra setten ayrılmıştı.

Grace Dent’i takip ediyor. ayrılış onaylandı Cumartesi günü setten erken ayrıldıktan sonra kamp arkadaşlarına “kalbinin kırıldığını” söyledi.

Sözcü şunları söyledi: “Jamie Lynn Spears ayrıldı Ben bir ünlüyüm…Beni buradan çıkar! tıbbi gerekçelerle. Denemelerde zafer kazanan ve ünlü arkadaşlarıyla iyi bağ kuran harika bir kamp arkadaşıydı.”

Sky News, 32 yaşındaki kişinin artık kamptan ayrıldığını ve kamp arkadaşlarının onun geri dönmeyeceğinin farkında olduğunu biliyor.

Programdaki son görünümü Çarşamba gecesi İngiltere’deki bölümde olacak.

Spears, çocuklarını özlediği için duygusallaştığı birkaç gün sonra geçen hafta işi bırakmakla tehdit etmişti.

21 Kasım’daki bölümde kamp arkadaşlarına ailesinden bu kadar uzakta olmanın zorlandığını söyledi.

Dört ünlü, yarışmacıların lüks eşyalarını kazanmak için bir mücadeleyle görevlendirildiğinde, kendisininki iki kızının bir fotoğrafı olduğundan duyguları daha da kabardı.

Spears’ın ayrıca dün geceki bölümde ABD’deki ailesini aramak için normalde yalnızca mücadeleler sırasında çalan kamp telefonunu kullandığı ortaya çıktı.

Spears, programda olduğu süre boyunca ormana girmeden önce konuştuğunu söylediği kız kardeşi Britney ile olan ilişkisinden de bahsetti.

Spears, ikilinin “çok karmaşık bir yetiştirilme tarzına” sahip olduğunu ve bunun da birbirleriyle sorunlar yaşamalarına yol açacağını açıkladı.

Ancak Britney’nin ormandaki küçük kız kardeşi için “endişeleneceğini” hissettiğini ve düzenli olarak “giriş yapacağına” inandığını da sözlerine ekledi.

“O (Britney) iyi bir abla, öyle. Evet, onu seviyorum… Ben ve onun düşüşü. Dünya bunu gördü” dedi.

“Bu konuyu herkesin önünde konuşmayı bırakmayı öğrendim ama biliyor musun, aileler kavga ediyor. Dinle, biz bunu çoğu kişiden daha iyi yapıyoruz.”

Spears ayrıca Zoey 101’de rol alırken ergenlik çağında hamile kaldıktan sonra karşılaştığı zorlukları ve kızının aile havuzunda neredeyse boğulacağı garip bir kazadan kurtulduktan sonra nasıl Katolik olduğunu anlattı.

50 yaşındaki Dent, Pazartesi gecesi taksitli olarak Down The Tubes adlı orman avcısı davasıyla karşı karşıya kalacaktı.

Ancak Hollyoaks oyuncusu Nick Pickard, Dent’in erken ayrılacağını açıkladığı kampa bir bildiri okudu.

Açıklamada, “Sevgili kamp arkadaşlarım, sizi hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm. Tıbbi nedenlerden dolayı kamptan ayrıldım” dedi.

“Kalbim kırıldı, hepinizi çok sevdim ve tanımaktan keyif aldım. Beni ayakta tuttunuz ve bu deneyim boyunca arkadaşınız olmak benim için bir zevkti.

“Hepinizi bu aşamada bırakmak hayatımdaki en üzücü şeylerden biri olacak. Hepinizi seviyorum. Arkadaşınız Bayan Grace Dent.”

Daha sonra Avustralya’dan uçtuktan sonra Heathrow Havaalanında görüldü.

Bu yılki programdaki diğer ünlüler arasında tartışmalı politikacı Nigel Farage, First Dates yıldızı Fred Sirieix ve JLS şarkıcısı Marvin Humes yer alıyor.

Dizi şu ana kadar eski sağlık bakanı Matt Hancock’un da yer aldığı geçen yılki diziye göre daha az izleyici çekti.

Bu yılın lansmanı, ilk haftasında yedi milyon kişi tarafından izlendi; geçen yıl yaklaşık 12 milyonluk toplam izleyici kitlesi bu sayıya düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir