Jacob Elordi: Saltburn yıldızı Sidney otelinin önünde radyo muhabirine saldırmakla suçlandı | Entler ve Sanat Haberleri

Saltburn yıldızı Jacob Elordi, bir radyo muhabirine onu duvara iterek ve ellerini boğazına koyarak saldırmakla suçlandı.

Brisbane doğumlu aktöre Sidney’deki bir otelin dışındaki bira bahçesinde bir şirket çalışanı yaklaştı. Avustralyalı kahvaltı radyo programı olduğu iddia edildi.

Eskiden Birleşik Krallık’ta yaşayan ve KIIS FM’deki The Kyle And Jackie O Show’un yapımcısı olan Joshua Fox, Elordi’nin kendisinden sosyeteyi konu alan bir gerilim filmi olan Saltburn filminden bir anı yeniden canlandırmasını istediğinde öfkeyle tepki verdiğini iddia etti.

Sahnede İrlandalı aktör Barry Keoghan’ın canlandırdığı Oliver Quick’in Elordi’nin karakteri Felix Catton’ın banyo suyunu içtiği görülüyor.

Fox, Instagram’da yayınlanan bir klipte radyo programını dinleyenlere şunları söyledi: “O (Jacob) ‘Hey, çekim mi yapıyorsun? Yapamaz mısın?’ diyor. Ben de ‘Evet, sorun değil’ diyorum.”

Fox şöyle devam etti: “Sonra yüzüme doğru kalktı. O kadar yakınınızdaydı ki, yanınızda duran biri vardı ve sanki benden daha uzundu. Onu öpebilirdim, bu kadar yakındı.

“Yani bu duvara yaslandım, yüzüme karşı duruyor… Jacob görüntüleri silmemi istiyor ve ben de ‘evet, sorun değil’ diyorum çünkü bunu kullanmayacağız, şaka işe yaramadı” kara.”

Aktöre görüntüleri sileceğini söylediğini ancak kendisini “rahatsız” hissettiği için bunu reddettiğini ve Elordi’nin “beni duvara ittiğini ve ellerinin boğazımda olduğunu” iddia etti.

Fox ‘devam edebileceklerini’ umuyor

Fox, birisinin kendisi adına polise şikayette bulunduğunu ve her ikisinin de olaydan “devam edebileceklerini” umduğunu söyledi.

O zamandan beri Instagram hikayelerinde şunları yazdı: “Nazik mesajlarınız için teşekkür ederim. Bu sabah yayında söylediklerim dışında Jacob Elordi olayı hakkında tartışmayacağım veya yorum yapmayacağım.”

Devamını oku:
Zavallı Şeyler, Saltburn… 2024’te ekranda sekse hazırlanın
Saltburnlu film yapımcısı pandemiden etkilenen seks sahnelerini anlatıyor
Priscilla, Elvis’ten sadece bir yıl sonra geliyor – ama çok farklı bir hikaye anlatıyor

Polis ne diyor?

New South Wales Polis Gücü Pazartesi günü PA haber ajansına yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Doğu Sahilleri Polis Bölge Komutanlığı’na bağlı memurlar, Sidney’in Doğu Banliyölerinde bir otelin önünde bir adamın saldırıya uğradığı iddiasının ardından soruşturma yapıyor.

“Polise 3 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 15.30 sıralarında 32 yaşındaki bir adamın 26 yaşındaki bir adam tarafından saldırıya uğradığı iddia edildi.

“Adam herhangi bir yaralanma yaşamadı.”

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini eklediler.

Sky News yorum almak için Elordi’nin temsilcilerine başvurdu.

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
Babamın Ordu yıldızı hayatını kaybetti
Taylor Swift Grammy’de tarih yazıyor
Prens Andrew filminden ilk fotoğraflar

Jacob Elordi kimdir?

Elordi Bafta’nın 2024 Yükselen Yıldız Ödülü’ne aday gösterildi.

Son zamanlarda Sofia Coppola’nın ünlü müzisyenin eski karısı Priscilla’yı konu alan biyografik dramasında Elvis Presley rolünü canlandırdı.

26 yaşındaki oyuncu aynı zamanda HBO’nun Euphoria ve Netflix romantik üçlemesi The Kissing Booth’la da tanınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir