İşte 600 HP’lik Jeep Wagoneer S’e İlk Resmi Bakış

Jeep, yakında çıkacak elektrikli SUV’sine ilişkin bazı yeni ayrıntıları paylaşıyor. Şirket Salı günü, Wagoneer S olarak bilinen elektrikli SUV’un ilk resmi görsellerini paylaştı. Umarız dijital ekranları ve dokunmaya duyarlı kontrolleri beğenirsiniz, çünkü bu şey A onların çoğu.

Wagoneer S’in ön panelinde Jeep tarafından yayınlanan iç mekan fotoğraflarına göre dört ekran sayıyoruz. Bu konfigürasyonda, hızı değil, Detroit yakınlarındaki otoyollarda navigasyon rotasını gösteren sürücü ekranı ekranı var. Ortada yolcuları eğlendirmeye ayrılmış bir bilgi-eğlence ekranı var. Anlamadığımız nedenlerden ötürü, Nick Mulvey’in şarkısını çalarken eski usul seviye ölçerleri gösteriyor Teslimiyet Anı. Ayrıca orta ekranda ısıtmalı koltukların dokunmatik ayarlarını da görüyoruz.

Jeep Wagoneer S İç Mekan
Jeep Wagoneer S İç Mekan

Bunun altında yaratıkların konforuna adanmış görünen daha küçük bir ekran var. Klima işlevlerini kontrol etmenin yanı sıra masajlı koltuk kontrollerini ve buz çözme ayarlarını görüyoruz. Ayrıca ekranı kapatma seçeneği de mevcut; bu, başka yerlerde bulunan ortak kullanım öğeleri için bazı ek dokunsal kontrollerin olabileceği anlamına geliyor. Ancak bu iki iç mekan fotoğrafı arasında gördüklerimize göre, elektrikli Wagoneer’ın sistemlerini çalıştırmak büyük ölçüde dokunmaya duyarlı bir iş olacak. Buna, sürücünün erişemediği film veya diğer eğlence aktivitelerini izlemek için kullanılabilecek yolcu ekranı da dahildir.

Bu noktada varsayılması gereken çok şey var çünkü Jeep yeni fotoğraflara eşlik edecek herhangi bir somut ayrıntı sunmadı. Yine de birkaç şeyi biliyoruz. “Teknoloji odaklı iç mekanda” 19 hoparlörlü McIntosh ses sistemi sunulacak. Çift camlı panoramik açılır tavan standart olacak ve Jeep bize bunun çeşitli sürüş modlarına sahip özel bir Selec-Terrain sistemine sahip olacağını söylüyor.

Alıcıların daha fazla ilgisini çekmesi muhtemel olan 600 beygir gücündeki tahrik sistemidir. Yakın zamanda yayınlanan bir Jeep teaser’ı, yaklaşık 3,5 saniyelik tahmini 0-60 mil/saat hızlanma süresini ortaya çıkardı, bu da onu dünyadaki en hızlı SUV’lar listemize sıkı bir şekilde yerleştirecektir. Standart 4xe markalı dört tekerlekten çekişli STLA Large platformunun kullanılması dışında güç aktarma organlarının ayrıntıları bilinmiyor.

Jeep Wagoneer S’nin sonbaharda satışa çıkması bekleniyor. O zamana kadar daha fazlasını öğrenmeliyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir