İngiltere’deki ebeveynler: yakın zamanda evde eğitime geçtiniz mi? | Ev Okulu

Resmi rakamlara göre, İngiltere’de evde eğitim gören çocukların sayısı geçen sonbaharda yaklaşık %14 arttı; ebeveynler evde eğitimin ana nedeninin giderek daha fazla akıl sağlığı olduğunu belirtiyor.

Eğitim Bakanlığı (DfE) istatistikleri, 2022 sonbaharında aynı noktada 80.900’e kıyasla, geçen dönem bir günde 92.000 çocuğun evde eğitim gördüğünün kaydedildiğini gösterdi.

Geçen yıl çocuğunuza evde eğitim vermeye başladıysanız, sizden haber almak isteriz. Bu kararı neden verdiniz? Değişimin temel nedeni neydi? Deneyim nasıldı? Gelecek yıl evde eğitime devam etmeyi planlıyor musunuz?

Bize sizin ve çocuğunuzun evde eğitim deneyiminden bahsedin; neler iyi gitti, neler zor oldu? İstihdam durumunuzu etkiledi mi? Etkilediyse bize bundan bahsedin.

Deneyiminizi paylaşın

İngiltere’de yakın zamanda çocuklarını evde eğitime vermeye başlayan ebeveynlerle konuşmak istiyoruz.

Anonim olabilen yanıtlarınız, form şifrelendiğinden ve katkılarınıza yalnızca Guardian’ın erişebildiğinden güvenlidir. Bize sağladığınız verileri yalnızca özelliğin amacı doğrultusunda kullanacağız ve bu amaç için artık ihtiyacımız kalmadığında tüm kişisel verileri sileceğiz. Gerçek anonimlik için lütfen bunun yerine SecureDrop hizmetimizi kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir