Holly Valance ‘solcu’ fikirleri eleştiriyor ve Başbakanlık için Jacob Rees-Mogg’u destekliyor | Entler ve Sanat Haberleri

Eski Komşular yıldızı Holly Valance, “solcu” fikirleri “saçmalık” olarak nitelendirdi ve başbakanlık için Jacob Rees-Mogg’u destekledi.

2002 yılında hit şarkısı Kiss Kiss ile İngiltere ve Avustralya’da listelerin zirvesine çıkan oyuncu, model ve eski şarkıcı, Salı günü eski başbakan Liz Truss’un Popüler Muhafazakarlık – ya da “PopCon” hareketinin açılışında bu yorumları yaptı.

İngiliz emlak kralı kocası Nick Candy ile Westminster’daki mitinge katılan Valance, etkinlikte verdiği röportajda konuşmacıları “harika” olarak nitelendirdi.

Politika Canlı: Sunak PMQ’larda Starmer’la karşı karşıya

Resim:
Jacob Rees-Mogg, Holly Valance’ın desteğini alıyor. Resim: PA

“Herkesin bir solcu olarak başladığını ve bir noktada para kazanmaya, çalışmaya, bir iş yürütmeye, bir ev satın almaya çalıştıktan sonra uyandığını ve sonra bunların ne kadar saçma fikirler olduğunu fark ettiğini söyleyebilirim.” söz konusu. “Sonra sağa gidiyorsun.”

Valance, Bayan Truss’u “dinlemesi gerçekten çok ilginçti” Büyük Britanya Haberleri’ne söyledieklemeden önce: “Başbakan için Jacob.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Rees-Mogg ‘İngiltere’nin dostu’ Trump’ı destekliyor

40 yaşındaki oyuncu ayrıca Ashfield Milletvekili ve eski Muhafazakar Parti başkan yardımcısı Lee Anderson’ı da “harika” olarak nitelendirdi ve şunları söyledi: “Kuzeyliyi sevin, doğrudan noktaya ve çok mantıklı ve gerçek insanlar için.”

PopCon grubu, Muhafazakarların lideri olarak Rishi Sunak’ın yerini almayı düşünmediğini, bunun yerine fikirler üzerine bir tartışma başlatmak istediğini iddia ediyor.

Liz Truss, popüler Muhafazakarlık hareketinin resmi açılış etkinliğine katılıyor.  Resim: Reuters
Resim:
Liz Truss mitingi başlattı. Resim: Reuters

Bayan Truss, Bay Rees-Mogg ve Bay Anderson konferansta konuşan Muhafazakarlar arasındaydı ve aralarında hükümetin sigara yasağı, net sıfır yaklaşımı, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi, vergi ve quangos konusundaki tutumuna karşı çıktılar.

Bayan Truss, mevcut hükümetin “aşırı solcuları” alt etmekte başarısız olduğunu söyledi ve aynı zamanda “gizli Muhafazakarları” kampanya yapmak ve partiyi savunmak için öne çıkmaya teşvik etti.

Dinleyiciler arasında ayrıca eski içişleri bakanı Dame Priti Patel, eski baş kırbaç Wendy Morton, eski Tory parti başkanı Sir Jake Berry, milletvekili Brendan Clarke-Smith ve Tory meslektaşı Lord Frost da vardı.

Analiz: PopCon’lar Tory tabanını toparlamaya çalışıyor

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Truss ‘uyanma karşıtı’ grubu başlattı

Valance, Felicity “Flick” Scully’yi canlandırdı. Komşular 1999’dan 2002’ye kadar ve ayrıca Son bölüm olduğu düşünülen bölüm için Natalie Imbruglia ile birlikte geri döndü 2022’de – Avustralya sabunu piyasaya sürülmeden önce Amazon Freevee tarafından diriltildi.

Pop kariyerine Neighbours’tan ayrıldıktan sonra başladı, 2002 ve 2003’te iki albüm çıkardı ve 2000’lerin ortasında Liam Neeson’la birlikte Taken gibi filmlerde ve Prison Break TV dizisinde rol aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir