Grinch, Gün Işığında İsa Adlı Adamdan Noel Ağacını Çaldı

Yılın bu zamanı almakla değil vermekle ilgili olmalı. Ancak görünen o ki herkes mesajı almamış. San Mateo, California’daki güvenlik kamerası görüntüleri, birisinin bir ailenin Noel ağacını güpegündüz araçlarının çatısından çaldığı anı yakalıyor ve bunu izlemek biraz tuhaf.

Videoda bir kişinin Infiniti QX80 ile ağaç taşıyan Honda CR-V’nin yanından geçtiği ve ardından geri geri gidip onun yanına park ettiği görülüyor. Sürücü SUV’dan iniyor, Honda’ya doğru yürüyor ve Infiniti’ye dönmeden önce ağacı sabitleyen bağları kesiyor.

Sürücü tekrar çıkmadan önce birkaç saniye bekler ve Infiniti’nin bagaj kapısını açar. Daha sonra ağacı diğer arabanın çatısından çekip hızla araçlarının arkasına tıkıyorlar. Sürücü kapağı kapatmaya çabalıyor ve yerine sabitlenene kadar birkaç kez çarpıyor. QX80’in içine geri atlıyorlar ve arkadan sarkan bir ağaç parçası gibi görünen bir şeyle olay yerinden hızla uzaklaşıyorlar.

Yerele göre ABC 7 Haberleri bağlı kuruluşuna göre olay, Cuma akşamı, Jesus adındaki kurbanın yerel bir işyerinde ayak işi yapması sırasında meydana geldi. San Mateo Polis Departmanı haber kaynağına şüpheli ağaç hırsızının kimliğinin belirlenmediğini söyledi. NBC Körfez Bölgesi mağdurun polise rapor vermeyi reddettiğini bildirdi.

Bütün olay çok tuhaf. Sürücünün hırsızlığının tamamlanması birkaç dakika sürdü ama kimse fark etmemiş gibiydi. Bu, Noel ağacı kadar ucuz bir şey için küstahça bir hırsızlıktır ve biz de birisinin onu neden çalacağını sormak zorunda kalırız.

Emniyet Müdürlüğü anlattı alfabe 7 olayın “benzersiz” olduğunu ve hikayenin devamı olup olmadığını merak ediyoruz. Günümüzde her şey izlenme ve beğeniler için bir gösteri olabilir, ancak burada durum böyle olsaydı buna başarısızlık derdik.

Motor1 olayla ilgili ek bilgi almak için San Mateo Polis Departmanına bir mesaj bıraktı. Aileye yeni bir ağaç verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir