Glastonbury Festivali biletleri ‘talep arzı fazlasıyla aştıktan’ sonra bir saatten kısa sürede tükendi | Entler ve Sanat Haberleri

Gelecek yılki Glastonbury Festivali’nin biletleri, yoğun talep karşısında bir saatten kısa sürede tükendi.

Pek çok kişinin katılma isteğini bırakacak dünyaca ünlü müzik etkinliği Somerset’te hayal kırıklığına uğradım.

Standart biletler Pazar günü sabah 9’da genel satışa çıktı.

Organizatörler, eski adıyla Twitter’da sabah 9.57’de X’e gönderilen bir gönderide şunu yazdı: “Glastonbury 2024 biletleri artık tükendi.

“Talebin arzı çok aştığı bir sabahta satın alan herkese teşekkür ediyoruz ve fırsatı kaçıranlardan da özür dileriz.

“İptal edilen veya iade edilen biletlerin 2024 baharında yeniden satışı yapılacak.”

Otobüs seyahati biletleri 16 Kasım’da satışa çıktı ve organizatörler saat 18.00’de canlı yayına girdikten 25 dakika sonra biletlerin tükendiğini duyurdu.

2024 festivalinin bilet satışları gerçekleşti iki hafta ertelendi Müşteriler kayıtlarıyla ilgili sorunları bildirdikten sonra.

Festivale gitmek isteyenlerin, çığırtkanlıkla mücadele etmek amacıyla beş günlük etkinliğe bilet almak için önceden kayıt yaptırması gerekiyordu.

Resim:
Sir Elton John bu yılki festivalde İngiltere’deki son konserini verdi

Organizatörler, ilk parti bilet satışına saatler kala, bazı taraftarların, kayıtlarının süresinin dolduğu konusunda kendilerine bilgi verilmediğini ve kendilerine “adil davranmamak adına” satışın ertelendiğini iddia ettiklerini söyledi.

Gelecek yılın festival biletlerinin fiyatı 355 £ (artı 5 £ rezervasyon ücreti) oldu; bu rakam 2023’te 335 £ ve 2022’de 285 £ idi.

Giriş kartını alabilecek kadar şanslı olanlar, 75 sterlinlik bir depozitoyu peşin ödemek zorunda kaldı; kalan bakiyenin ise Nisan ayının ilk haftasına kadar ödenmesi gerekiyordu.

Otobüs transferi için ek ücret eklenecektir.

3.000’den fazla gösteriye ev sahipliği yapacak etkinlik, henüz kadro açıklanmasa da 26-30 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

Sky News’te daha fazlasını okuyun:
Taylor Swift hayranları yıldızın konserinin iptal edilmesinin ardından gözyaşlarına boğuldu

Emerald Fennell, yeni filmdeki seksin neden pandemiden etkilendiğini anlatıyor

Bu ayın başlarında Glastonbury’nin organizatörlerinden Emily Eavis, Madonna, Dua Lipa ve Coldplay’in listenin başında yer alacağını söyledi “doğru değildi”.

Instagram’da şunları yazdı: “Her zaman olduğu gibi Glastonbury’de kimin oynayacağına dair çok fazla spekülasyon ve heyecan var.

“Şu anda gece gündüz kadro üzerinde çalışıyoruz ancak her gün değişiyor.”

Ancak yakın zamanda efsaneler slotu için önemli bir kadın sanatçının rezerve edildiğini açıkladı.

Festival Başrollerin tamamı erkek olduğu için eleştirildi geçen yıl Arctic Monkeys, Guns N’ Roses ve Sir Elton John ile birlikte İngiltere’deki son konserini verdi.

Festival 2020 ve 2021’de iptal edildi nedeniyle Kovid-19 pandemisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir