Genital uçuğum bir daha asla seks yapmayacağım anlamına mı gelir? | Yaşam ve stil

53 yaşında bir kadınım ve genital herpes hastasıyım; sonuç olarak kimsenin yapacağını sanmıyorum benimle tekrar seks yapmak istiyorum Uçuk arkadaşlık sitelerini denedim ama benim yaşımdaki erkekler ereksiyonu sürdüremiyor. Sanki bir daha seks yapmadan ölecekmişim gibi hissediyorum. Çok yalnızım. Seks yapmadan önce erkeklere uçuğum olduğunu ve asla ortalıkta kalmadıklarını söylüyorum. Bu gece Tinder’da bir adam benimle iletişime geçti ve benimle seks yapmak istedi, bu da şok oldu. Prezervatif ve kayganlaştırıcı aldım ama sonra Tinder sohbeti kayboldu (Sanırım o beni engelledi). Ne yapacağımı bilmiyorum. Çok yalnızım. Kendimi çok sevilmemiş, terk edilmiş ve istenmeyen hissediyorum.

Herkesin paylaşmaktan korktuğu bir şeyi vardır çünkü bunun kendisini sevilmez kılacağını düşünür. Yanlış yerlerde ortak arıyor olabilirsiniz. Belki de hızlı bağlantılara ihtiyaç duymanın ötesine geçtiniz? Her durumda, gerçek, tatmin edici yakınlık genellikle çabuk bulunmaz; Birini tanımayı, karşılıklı güveni geliştirmeyi, kabul edilemez olduğuna inandığınız şeyler de dahil olmak üzere gerçekte kim olduğunuzu yavaş yavaş paylaşmayı içerir. Sadece seks aramak yerine, insanlarla doğal, topluluk ortamlarında buluşabileceğiniz ve tanıyabileceğiniz yerleri arayın. Genel olarak gerçekten desteğe ihtiyacınız varmış gibi konuşuyorsunuz ve sizden konuşabileceğiniz insanları bulmanızı tavsiye ederim: arkadaşlar, bir grup ve ideal olarak bir terapist. Depresyonda olmak kişinin başkalarını etkilemesini zorlaştırabilir, çünkü potansiyel partnerler genellikle kendine güvenen kişilerden etkilenir.

  • Pamela’dan cinsel konularda tavsiye almak istiyorsanız, endişelerinizin kısa bir açıklamasını bize Private.lives@theguardian.com adresine gönderin (lütfen ek göndermeyin). Pamela her hafta cevaplamak için çevrimiçi olarak yayınlanacak bir sorun seçiyor. Kişisel yazışmalara giremediği için pişmanlık duyuyor. Gönderimler şart ve koşullarımıza tabidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir