Friends’in yaratıcıları Matthew Perry’nin ölmeden önce ‘mutlu ve neşeli’ olduğunu söylüyor | Entler ve Sanat Haberleri

Friends’in yaratıcıları, aktörle ölmeden iki hafta önce konuştuklarında Matthew Perry’nin “mutlu ve neşeli” olduğunu söylediler.

Marta Kauffman ve David Crane, Sky News’in ABD’li ortak ağı NBC’deki The Today Show’a şunları söyledi: Perry “gerçekten iyi bir yerdeydi”.

Oynayan oyuncu Chandler Bing Dizinin 10 sezonluk popüler sitcom’unda, Cumartesi günü Los Angeles’taki evinde boğularak hayatını kaybetti. 54 yaşındaydı.

Bayan Kauffman Today’in sunucusu Hoda Kotb’a konuşmalarının “harika” ve iyimser olduğunu söyledi.

“Mutlu ve neşeliydi. Hiçbir şeyin etkisi altındaymış gibi görünmüyordu. Gerçekten iyi bir yerdeydi, bu yüzden bu çok adaletsiz görünüyor.”

“Bir süredir gördüğümden daha iyi görünüyordu. Bunu görmek beni çok heyecanlandırdı. Duygusal açıdan iyi bir yerdeydi. İyi görünüyordu. Sigarayı bıraktı” dedi ve o sırada ayık olduğunu kaydetti.

Bayan Kauffman, onun ölümünü duyduğunda “tamamen şokta” olduğunu söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın


2:20

Matthew Perry’yi anmak

“İlk dürtüm ona dürüstçe mesaj atmaktı. Sonra derin bir üzüntü. Bunu kavramak zor. Biliyorsunuz, bir an burada ve mutlu oluyor, sonra da puf.

“Bir arkadaşımı çeşitli şekillerde kaybettim. Ve şaşırtıcı olan, bir arkadaşlarını kaybeden hayranların da taşkınlıkları. Ve umarım nerede olursa olsun bunu hissediyordur” dedi.

Bay Crane, öldüğünde insanların şok olmayacağını söylerken Perry ile aynı fikirde olduğunu söyledi ve şunları ekledi: “Çıktığı yolculuk göz önüne alındığında ve hepimiz bunun farkındaydık, her zaman bir nevi canlandırıcı olan bir kısım vardı. böyle bir şey için.

Devamını oku:
Perry’nin anılarında ortaya çıkanlar

Herkesi güldüren kişi
Fotoğraflarla Perry’nin hayatı

“Fakat buna inanmak hala zor çünkü o o kadar canlı bir insandı ki burada olmadığına inanmak zor” dedi.

Bayan Kauffman ayrıca 2021 Friends buluşması sırasında Perry için endişelendiğini söyledi.

“Onun için endişeleniyordum. Yaşadığı her şeyi yaşadığını ve her ameliyat olduğunda ona ağrı kesici opioidler verdiklerini ve döngü yeniden başladığını bilerek.”

Saygı duruşu yağdı Cumartesi gününden bu yana sevilen aktör için Friends oyuncu arkadaşları “tamamen harap“.

Perry’nin beş rol arkadaşı – Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer ve Courteney Cox – Pazartesi günü yaptıkları ortak açıklamada şöyle dediler: “Hepimiz Matthew’un kaybından dolayı son derece perişan durumdayız. Biz sadece oyuncu kadrosundan daha fazlasıydık. Biz bir aileyiz.

“Söylenecek çok şey var, ancak şu anda bu anlaşılmaz kaybın yasını tutmak ve işlemek için biraz zaman ayıracağız.”

Oyunculara destek veren arkadaşlar ve ünlü figürler Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve York Düşesi Sarah gibi isimler de aktörü son günlerde anmıştı.

Podcast’lerinizi aldığınız her yerde Sky News Daily’ye abone olmak için tıklayın

Perry öyleydi sıcak küvette bulundu Cumartesi öğleden sonra evinde. Otopsi yapıldı sonuçsuz olduğu bildirildi ve yetkililer toksikoloji testlerinin sonuçlarını bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir