Euro 2024 kuraları seks gürültüleri nedeniyle sekteye uğradı | Dünya Haberleri

Seks sesleri, gelecek yılki Euro 2024 futbol turnuvasının resmi kura çekimini bozdu ve organizatörler tarafından soruşturma başlatıldı.

Açık saçık sesler duyulabiliyordu İsviçre ile aynı grupta yer aldı İskoçya, Macaristanve ev sahipleri Almanyaseyirciler arasında gülümsemelere yol açtı.

Başka uygunsuz kesintiler de oldu UEFA kura çekimi devam ederken içinde Hamburg Cumartesi günü.

Bu, Avrupa futbolunun yönetim organının genel sekreter yardımcısı ev sahibi Giorgio Marchetti’nin durumu kontrol altına alma girişimine rağmen gerçekleşti.

Dedi ki: “Burada bir miktar gürültü var ve artık kesildi. Artık ses yok.”

İngiltere’nin patronu Gareth Southgate, salonda herhangi bir olağandışı ses fark edip etmediği sorulduğunda şöyle dedi: “Evet farkettim. Bunun bir tür şaka olduğunu varsayıyorum ama gerçekten ne olduğunu anlamak zordu.”

Resim:
İngiltere menajeri Gareth Southgate bunun bir şaka olduğunu düşündü

UEFA resmi olarak yorum yapmayı reddetti ancak yönetim organının ne olduğunu ve nasıl olduğunu anlamak için araştırma yapacağı anlaşılıyor.

İnternet şakacısı Daniel Jarvis daha sonra gösterinin sorumluluğunu üstlendi.

Etkinlikte gürültüyü tetiklemek için cep telefonunu çalarak kendisini eski adı Twitter olan X’te canlı olarak yayınladı.

Jarvis şunları söyledi: “Dinleyin o bizdik, o bizdik.

“Oraya aldık, telefonu oraya koyduk, çaldık, Euro 2024 çekilişinde seks gürültüsü. Sizi seviyorum.”

Sky News’te daha fazlasını okuyun:
Bahçe süsü olarak kullanılan bomba onlarca yıl sonra patlatıldı
Kiss final gösterisiyle sahneden çekildi – ama avatar olarak yaşamaya devam edecek

UEFA Euro 2024 Kurası - Elbphilharmonie Hamburg UEFA Genel Sekreter Yardımcısı Giorgio Marchetti, Almanya'nın Hamburg kentindeki Elbphilharmonie'de yapılan UEFA Euro 2024 kura çekimi sırasında.  Resim tarihi: 2 Aralık 2023 Cumartesi. Daha azını oku Resim: Adam Davy/PA Wire/PA Görüntüler Çekilme tarihi: 02 Aralık 2023
Resim:
Giorgio Marchetti gürültüye son verilmesi çağrısında bulunmuştu

Daha önce de benzer bir şakanın sorumluluğunu üstlenmişti. Müstehcen sesler BBC’nin yayınını aksattı Ocak ayında Wolves ve Liverpool arasında oynanan FA Cup maçının ev sahipliğinde Gary Lineker.

Yayıncının daha sonra özür dilediği bu olay aynı zamanda yerleştirilmiş bir cep telefonunun kullanımını da içeriyordu.

Lineker daha sonra X’e bunun “iyi bir şaka” olduğunu düşündüğünü yazdı ve şunu ekledi: “Sabotaj söz konusu olduğunda oldukça eğlenceliydi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir