Eski yıldız Oti Mabuse ilk çocuğunu doğurdu | Entler ve Sanat Haberleri

Eski Strictly Come Dancing yıldızı Oti Mabuse ilk çocuğunu doğurdu.

33 yaşındaki profesyonel dansçı, Noel Günü Instagram’da kendisinin, eşinin ve yeni doğmuş bebeğinin bir fotoğrafını yayınladı.

Başlıkta “Mutlu Noeller. Hepinize harika bir bayram sezonu ve sevdiklerinizle birlikte özel anılar diliyorum” yazıyordu.

Ağustos ayında kocası Marius Lepure’den bir çocuk beklediğini açıkladı.

Mabuse daha önce “çok fazla olduğu” için çocuk sahibi olmaya çalışmaktan vazgeçtiklerini söylemişti.

Resim:
Mabuse bu yıl BAFTA’da. Resim: AP

Lepure ile 2012 yılında Güney Afrika’dan ayrılıp birlikte yarıştıkları Almanya’nın Nürnberg şehrine gittikten sonra dans partneri olduklarında tanıştı.

Mabuse, 2019 ve 2020’de sırasıyla Emmerdale oyuncusu Kelvin Fletcher ve komedyen Bill Bailey ile BBC dans gösterisini kazandı ve en son eski rugby oyuncusu Ugo Monye ile yarıştı.

Daha sonra geçen yıl ITV’nin Dancing On Ice programında Doctor Who’nun yıldızı John Barrowman’ın jüri üyeliğini üstlendi.

42 yaşındaki kız kardeşi Motsi, 2019’da BBC dizisine Dame Darcey Bussell’in yerine jüri olarak katılmadan önce Strictly, Let’s Dance’in Almanca versiyonunda jüri üyeliği yapmıştı. Kardeşinin paylaşımına ise “Seni seviyoruz” yorumunu yaptı.

Instagram’da kendisine iyi dileklerde bulunan diğer yıldızlar arasında komedyen Katherine Ryan, BBC sunucusu Clara Amfo ve dansçı arkadaşları James Jordan ve Diane Buswell de vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir