Erkek arkadaşımı seviyorum ama bir kadınla birlikte olmayı hayal ediyorum | Yaşam ve stil

Erkek arkadaşımı çok seviyorum ama cinsiyetimiz tatmin edici değil ve bir angarya gibi geliyor. Onunla yalnızca bir kez doruğa çıktım 18 ay ve libidolarımız asla uyuşmuyor gibi görünüyor. Benim en büyüğüm sorun şu ki ben bir kadınla birlikte olmak istiyorum Yıllardır biseksüelim ama sahip olduğum tek şey bu düz ilişki ve biz oldukça ciddiyiz. Bunu mahvetmek istemiyorum. Aynı zamanda bir erkekten çok bir kadınla birlikte olmayı arzuluyorum ve ben hayal ediyorumhayatımın geri kalanını bir kadınla geçirmeyi düşünüyorum. Onunla da bunu yaptığımı görebiliyorum ama ben bu konuda pek heyecanlı değil. Biz bizim hakkımızda konuştuk Sorunlar var ama aylarca denememe rağmen hiçbir şey değişmiyor. Daha iyi olmak istiyoruz ama neredeyse sanki fiziksel olarak yapamıyormuşuz gibi.

Sizin konumunuzdaki bazı insanlar, birincil ilişkilerinde başka bir kişiye yer açma konusunda pazarlık yapabilirler, ancak bu, dahil olan herkes için çok zorlayıcı olabilir. Ancak bu siz ve erkek arkadaşınız için bir seçenek değilse, uzun vadede gerçekten ne istediğinize karar vermelisiniz. Belli ki huzursuzsun ve birisiyle daha fazla tatmin olmak için sabırsızlanıyorsun, bu yüzden seni diğer olasılıkları keşfetmekten alıkoyan şeyin ne olduğunu merak ediyorum. Belki de sahip olduğunuz istikrarlı ilişkiye, cinsel açıdan gerçekte kim olduğunuza dair ihtiyacınızdan daha fazla değer veriyorsunuz; ancak eminim ki, gerçek arzularınızı takip etmemenin pişmanlık ve kızgınlıkla dolu bir hayata yol açabileceğini çoktan anlamışsınızdır. Gerçek ihtiyaçlarınızın neler olduğu ve bunların en iyi şekilde nasıl karşılanabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmenin bir yolunu bulmaya çalışın.

  • Pamela’dan cinsel konularda tavsiye almak istiyorsanız, endişelerinizin kısa bir açıklamasını bize Private.lives@theguardian.com adresine gönderin (lütfen ek göndermeyin). Pamela her hafta cevaplamak için çevrimiçi olarak yayınlanacak bir sorun seçiyor. Kişisel yazışmalara giremediği için pişmanlık duyuyor. Gönderimler şart ve koşullarımıza tabidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir