Cole Bolluk Getiriyor: ABD’li aktör, aile içi şiddet davasıyla suçlandıktan iki gün sonra ölü bulundu | ABD Haberleri

Polis, Kansas’ta bir aile içi şiddet davasıyla suçlandıktan sonra kaybolan ABD’li bir aktörün ormanlık alanda ölü bulunduğunu söyledi.

Popüler western dizisi Yellowstone’un yan dizisinde yer alan Cole Brings Plenty’nin cesedi, Pazar günü bir kadının yardım için çığlık attığı Lawrence kentindeki bir adrese polis çağrıldığından beri görülmemişti.

27 yaşındaki adamın cesedi, ağır hırsızlık, aile içi darp ve cezai kısıtlamayla suçlanmasından iki gün sonra Cuma günü bulundu.

Tutuklama emri çıkarılmıştı.

Johnson County Şerif Ofisi yaptığı açıklamada, milletvekillerinin Brings Plenty’nin cesedini Kansas City, Kansas’ın yaklaşık 70 kilometre güneybatısındaki ormanlık bir alanda bulduğunu söyledi.

Olay yeri inceleme ekipleri ve adli tabip olay yerindeydi ancak ölüm nedeni hakkında herhangi bir ayrıntı açıklanmadı.

Phirgun Mair Worldwide’dan menajeri Peter Yanke bu hafta, Brings Plenty’nin Pazartesi sabahı Zoom üzerinden yapılması planlanan bir film projesinin seçmelerini kaçırdığını söyledi.

Aktörün babası Joe, Cuma günü yaptığı açıklamada, “Cole için gönderdiğiniz dualar ve olumlu düşünceler için” herkese minnettar olduğunu söyledi.

Joe Brings Plenty Sr, “Bu hafta kaç kişinin Cole’un kalbindeki iyiliği bildiğini ve onu sevdiğini öğrendim” dedi.

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
Baron Cohen ve Fisher 20 yılın ardından boşandı
Beyoncé, country albümüyle İngiltere’nin dönüm noktasını kutluyor
Merdivenlerdeki ‘H’ kendi heykelini mi alacak?

Cole Brings Plenty, 1923’ün ilk sezonunun iki bölümünde yer aldı; Harrison Ford’un başrolde olduğu ve Paramount Network’ün hiti Yellowstone’un ön bölümü olan bir Paramount+ dizisi.

Ayrıca INSP TV’nin diğer iki western filminde de kısa süre önce küçük roller üstlendi: Into The Wild Frontier ve The Tall Tales Of Jim Bridger.

Amcası Mo Brings Plenty, Yellowstone’un bir yıldızıdır ve hem bu programda hem de 1923’te Kızılderili meseleleri konusunda kültürel danışman olarak görev yapar.

Instagram’da yeğeninin ortadan kaybolmasıyla ilgili bir broşür yayınladı ve polis, ailenin genç adamın kaybolduğunu bildirdiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir