Çılgınlık: Absürt Tiyatro C’est la Vie incelemesini sunuyor – Nutty Boys ve Martin Freeman’ın müzik salonu gösterisi | Delilik

BENDaha geniş dünyada, “Rishi’nin Rishi olmasına izin vermenin” tam bir çılgınlık olduğu ortaya çıkabilir, ancak Nutty Boys’un bir önceki 13. albümünün beyan edilen amacı “Madness’ın Delilik olmasına izin vermekti” – ve bu çok daha kabul edilebilir bir öneriyi kanıtlıyor. Bu yüzyılda ara sıra çıkan çoğu albümde olduğu gibi (bu, yedi yıl içindeki ilk albümleri), bu his, 40 yıldan fazla bir süre önce isimlerini duyuran ska-etkili popun dolaysızlığından çok daha “düşünceli bir müzik salonu”. Bu, Martin Freeman’ın bir karşılaştırma görevi görmesi ve albümün farklı bölümlerinin her birini resmi olarak duyurmasıyla daha da vurgulanıyor.

Kariyer sonundaki yüksek puan standardına pek uymuyor Norton Folgate’in Özgürlüğü (2009), ancak albümde anlardan da yoksun değil: Round We Go, melankolik bir dizeden (“Tanrı’nın armağanı, ama kimse onu tanımak istemiyor”) muhteşem bir şekilde canlandırıcı bir koroya dayanıyor; Benim Sokağım’da Suggs’ı röportaj modunda buluyor; onun biraz kasvetli sözleri (“10 adet dolu siyah çöp torbası gaffın etrafında uçuşuyor”), Evimiz’de tasvir edilen ev yaşamının daha sevecen yaklaşımına karşı bir karşı nokta görevi görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir