Charlie’s Bar’ın Noel reklamı: Kuzey İrlanda barının tüyler ürpertici videosu viral oluyor | İngiltere Haberleri

Kuzey İrlanda’da bir aile tarafından işletilen barın hazırladığı Noel reklamı sosyal medyada viral oldu.

Enniskillen, Co Fermanagh’daki Charlie’s Bar, Cuma günü, üzgün yaşlı bir adamın bir mezarın üzerine çiçekler bıraktıktan sonra şehir merkezinde tek başına yürüdüğünü gösteren bayram reklamını açıkladı.

Birkaç kişi tarafından görmezden gelindikten sonra bara girer ve ona bir çift ve onunla birlikte kalıp içki içen meraklı köpekleri eşlik eder.

Reklama İngiliz şarkıcı-söz yazarı Birdy’nin People Help The People şarkısı eşlik ediyor.

Şu alıntıyla bitiyor: “Burada yabancı yok, yalnızca henüz tanışmadığınız arkadaşlar var.”

Reklam, çevrimiçi olarak yayınlandıktan sonra X’te (eski adıyla Twitter) altı milyondan fazla görüntüleme ve TikTok’ta 60.000’den fazla beğeni topladı.

Hatta tepkilere bile yol açtı John Lewisgöz yaşartıcı bayram reklamları oluşturmakla eşanlamlı hale geldi.

Mağazanın resmi TikTok hesabı videonun altına “Biz ağlamıyoruz, siz ağlıyorsunuz. Mutlu Noeller” yazdı.

Hatta diğerleri bunun daha iyi olduğunu bile iddia etti. mağazanın bu yılki çabalarıAndrea Bocelli’nin Festa şarkısı çalarken Snapper adlı dev bir şenlikli Venüs sinekkapanının yer aldığı.

Gençlik komedisi Derry Girls’ün yaratıcısı Lisa McGee de Kuzey İrlanda barına övgüde bulunurken, Sinn Fein meclis üyesi Catherine Nelson şunları söyledi: “Aman tanrım ben, ağlayan bir rezillik gibiyim.”

Charlie’s Bar’ın müdürü Una Burns, “insanlarda yankı uyandıracak” bir reklam yaratmak istediklerini söyledi.

Videonun internette yayılmasıyla ilgili ne hissettiği sorulduğunda şunları ekledi: “Dürüst olmak gerekirse kendimi tamamen bunalmış hissediyorum.

“İnsanlar bunu hiç beklemediğimiz John Lewis reklamıyla karşılaştırıyor; bu harika.

“Biz sadece küçük, yerel bir barız ve insanlarda yankı uyandıracağını umduğumuz bir Noel reklamı sunmak istedik ve yıllar geçtikçe Noel’in bazı insanlar için gerçekten yalnız ve zor bir zaman olabileceği açıkça ortaya çıktı.

“Noel sabahı, açık olduğumuzda, başka hiçbir yeri olmayan ve konuşacak insanlara ihtiyaç duyan bazı insanların geldiğini diğerlerinden daha fazla görüyoruz.”

Devamını oku:
Noel yemeği favorileri risk altında
Downing Street’teki Noel ağacı yıldızını aldı
Eğik Pisa Kulesi ile karşılaştırıldığında ‘sakat’ ağaç

Charlie's Bar in Enniskillen, Co. Fermanagh tarafından yayınlanan, yüzünde üzgün bir ifade bulunan yaşlı bir adamın bara girene kadar kasabada tek başına yürüdüğü ve ona eşlik eden bir çiftin yer aldığı bayram reklamının tarihsiz bildiri ekran görüntüsü onunla otur, iç ve konuş.  Reklam Cuma günü yayınlandı ve sosyal medyada milyonlarca görüntülemeye ulaştı.  Yayın tarihi: 26 Kasım 2023 Pazar.

Bayan Burns, Charlie’s Bar’ın şu anki sahibinin babasının olduğunu ve işi büyükbabasından devraldığını açıkladı. Bunu “bir işten daha fazlası”, “ailemizin bir parçası” olarak nitelendirdi.

Bu kadar büyük bir başarı elde eden barın bayram reklamının her yıl yapılabileceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir