Bu Çürüyen BMW E30 Ambarının Mükemmelliğe Kadar Detaylandırılmasını İzleyin

Bu E30 nesli BMW 3 Serisi coupe, önceki sahibi tarafından Pensilvanya’daki bir evin garajında ​​terk edilmiş halde bırakıldı. Ev yavaş yavaş kendi kendine çökmeye başladığından 14 yıl boyunca dokunulmadan kaldı, bu da arabanın dışında enkaz birikmesine ve içeride istilaya yol açtı. Çevredekilerin sayesinde çok şükür araba kazadan kurtarıldı. WD Detaylandırmaarabayı kurtaran ve mükemmel bir şekilde detaylandıran.

WD Detaylandırma, bu E30’u ana üssüne getirip temizliğe başlamadan önce ekibin arabayı çıkarmak zorunda kaldı; ne kadar süredir orada durduğu göz önüne alındığında bunu söylemek yapmaktan daha kolaydı. Ekip, garaj kapısını yoldan çektikten sonra, arabanın arka kontrol kollarından birine bağlı bir halatla arabayı dışarı çekmeye karar verir. Ancak kol çok paslı olduğu için kolayca kırılır ve sol arka tekerleğin yanlış yöne bakmasına neden olur.

Bunu, BMW’yi WD Detailing’in römorkuna bindirmek için birkaç saat süren, yavaş ve dikkatli bir çıkarma işlemi takip ediyor. Ancak depoya geri döndüğünüzde temizlik nihayet başlayabilir. Ve yapılacak çok fazla temizlik var. Boya, şeffaf kaplamasının büyük bir kısmını kaybetmiş olduğundan kaba bir durumdadır. Kaputun üzerinde önemli miktarda ev tavanı yalıtımı var ve iç kısım fare idrarı ve dışkısıyla kaplanmış.

İyi bir ayrıntı bu E30’un kozmetik sorunlarının çoğunu çözüyor. Temizlik malzemeleri ve yüksek basınçlı su, dış kısımdaki tozu ve küfü temizlerken, bol miktarda yağ giderici ve ovalama halıların sağlıklı görünmesini sağlar. Koltuk minderleri, kaba sarımsı bir renkten fabrika çıkışına yakın açık bejine doğru giden en ciddi değişimi sergiliyor. Her şeyi izlemek çok tatmin edici.

Ne yazık ki bu E30’un kaderi, bu birinci sınıf ayrıntılara kavuşamadan çok önce belirlenmişti. WD Detaylandırma ekibine göre araba yeniden canlandırılıp yola koyulmak yerine parçalara ayrılacak. Klasik bir otomobilin tozu dumana kattığını görmek bizi üzse de, parçalarının diğerlerini yolda tutabilmesine seviniyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir