Bu 2024 Ford Mustang GT Çarpmadan Sadece 16 Mil Önce Hayatta Kaldı

Hiçbir zaman yaşama şansı olmayan yepyeni bir performans arabası için bir tane dökün. Bu 2024 Ford Mustang GT o kadar yeni ki bazı çevrimiçi VIN kontrol sistemleri hiçbir araç geçmişi göstermiyor. Bununla, sahiplik geçmişi olmadığını kastediyoruz veya kaza geçmişi. Ancak bu IAA müzayedesindeki fotoğraflar, bazı büyük çarpışma hasarlarını açıkça gösteriyor.

Bu siyah Mustang’e yolcu tarafının dörtte üçü açısından bakarsanız her şey yolunda görünüyor. Tavanda herhangi bir kırışıklık görmüyoruz ve kapıların etrafındaki panel boşlukları normal görünüyor. Ancak bakışınız en arkaya ulaştığında bir şeyler ters gidiyor gibi görünüyor. GT’de standart olan ince dudak spoyleri nerede? Peki arka tekerleğin arkasındaki boş alan da ne?

Arka tarafa doğru ilerledikçe cevaplar belirginleşiyor. Arka şerit, bagaj kapağı ve arka lambalar gitmiş, bu da şasideki büyük hasarı ortaya çıkarıyor. Görünüşe göre asıl çarpışma noktası sürücü tarafının arka tarafında, orta çizginin hemen dışındaydı. Burada gerçekte ne olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok; açık artırma listesinde bir neden belirtilmiyor. Hasarın bir ağaca çarpmaktan farklı olmayan belirgin bir U şekli vardır, ancak arkadan çarpma kesinlikle bir olasılıktır.

Hasar kesinlikle büyük, ama dışarıdan pek de kötü görünmüyor. Arka cam sağlam ve sürücü tarafındaki panel boşlukları da normal görünüyor. Ancak arabanın içine bakıldığında arka koltukların öne doğru itilmiş olduğu görülüyor, bu da Ford’un altında çok fazla gizli hasar olduğunu gösteriyor. Açık artırmada, arabanın değeri yaklaşık 45.000 dolar olmak üzere onarım maliyetinin yaklaşık 30.000 dolar olduğu tahmin ediliyor.

2024 Ford Mustang GT 16 Mil Kazası
2024 Ford Mustang GT 16 Mil Kazası
2024 Ford Mustang GT 16 Mil Kazası

İç mekan fotoğrafları aynı zamanda bu arabanın daha düşük özelliklere sahip bir GT olduğunu ve sürücü ve orta dokunmatik ekranın ayrı ayrı ekranlarını salladığını gösteriyor. Ve evet, sürücü ekranındaki mesafe saatte yalnızca 26,4 mil gösteriyor. Arabanın henüz bir sahibinin olup olmadığı bile belli değil ancak bu, ön cama bantlanmış geçici bir kayıt etiketi olabilir. Açık nedenlerden dolayı arabanın arkasında bir plaka veya etiket olup olmadığını göremiyoruz.

Bu 2024 Mustang şu anda Kuzey Carolina’da dinleniyor. Şu anda belirli bir açık artırma tarihi listelenmiyor. Proje arabanız için yeni bir 5.0 takası için pazardaysanız, tekliflerin başlamasını bekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir