Bu 1020 HP Tesla Motorlu Van, 911 Turbo S ile Takılabilir

Burada gördüğünüz minibüs 2001 model Honda Odyssey’e benzeyebilir ama çok daha heyecan verici. Panellerin altında Tesla Model S Plaid’in şasisi, iç kısmı ve aktarma organları bulunuyor. Keyifli bir şekilde “Plaidessey” olarak adlandırılan bu araç, BoostedBoiz YouTube kanalındaki kişiler tarafından inşa edildi ve tek turluk oval bir yarışta hemen hemen her şeyi yenebilecek kapasiteye sahip.

Plaidessey’in inşaatçıları minibüsün sert metal karşısında nasıl duracağını görmek istediler ve onu Özgürlük FabrikasıYouTuber sahipliğiyle tanınan oval bir parça. Mütevazı gövde stiline rağmen, Tesla motorlu Honda, Tesla Model S’yi ve oldukça modifiye edilmiş bir Audi’ye benzeyen aracı, arabaların oval üzerinde sıralandığı ve yarıştığı kafa kafaya bir “seyirci çekişmesinde” ezebiliyor. bir tur boyunca birbirlerine karşı.

Üç motor ve 1020 beygir gücü mevcut olsa bile Plaidessey yenilmez değildir. BoostedBoiz’deki insanlar, Özgürlük Fabrikası’nın sahibi efsanevi Cleetus McFarland, 991 nesil Porsche 911 Turbo S’siyle yanlarına yanaştığında, kendilerine denk bir şeyle karşılaşıyorlar. fabrikadan çıktığı 580 hp’den çok daha fazlası.

McFarland ve Plaidessey ovalin etrafında iki kez yarışıyor ve ikisinde de galibiyeti Porsche alıyor. Ancak Honda logolu elektrikli minibüs iyi bir mücadele veriyor ve ikinci turda zafere bir araba mesafesi kadar yaklaşıyor. McFarland’ın pistteki deneyiminin ve minibüsün sürtünen kaportasının sonuçta büyük olasılıkla büyük etkisi olduğundan şüpheleniyoruz.

Umarız bu, Plaidessey’i yarış pistinde son görüşümüz olmaz. Birkaç küçük değişiklikle daha iyi performans gösterebileceğini düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir