Beyonce: Oklahoma radyo istasyonu, hayranının ırkçılık iddiasının viral hale gelmesinin ardından country şarkısını U dönüşü yapıyor | Entler ve Sanat Haberleri

Oklahoma’daki bir radyo istasyonu, Beyonce’nin country şarkısını çalmayı reddetmesinin viral hale gelmesinin ardından geri adım attı.

Yıldız, hafta sonu Super Bowl reklamları sırasında iki country tarzı şarkıyı açıkladı, ancak bir hayran KYKC’den bir şarkı çalmasını istediğinde bunu açıkça reddetti.

onun kısası cevap vermek – “oynamıyoruz” Beyoncé Bir country müzik istasyonu olduğumuz için KYKC’de” – X’te 3,5 milyon görüntüleme ve 25.000 beğeni topladı.

Hayran, istasyonu “bariz ırkçılık ve ayrımcılıkla” suçladı ve diğerlerini parçayı talep etmek için e-posta göndermeye çağırdı.

@BeyLegion hayran hesabını etiketlemek işe yaradı ve istasyon hızla fikrini değiştirdi.

Beyoncé’nin Texas Hold Em ve 16 Carriages adlı yeni country şarkılarını yayınladığından haberinin olmadığı belirtildi.

Genel menajer Roger Harris, “Biri bizden kendi ülke istasyonumuzda Rolling Stones çalmamızı isterse, başlangıçta aynı şekilde çalmayı reddettik” dedi.

Facebook hesabı, istasyonun “fiziksel olarak buna (şarkılara) sahip olmadığını. Şimdi bizde var. Bayıldım” dedi.

Beyonce aslen ülkenin kalbinden biri olan Teksas’tan geliyor ve Mart ayında çıkacak yeni albümünün bu türden daha fazla etkiyi içermesi bekleniyor.

Sky News’den daha fazlasını okuyun:
Usher Vegas töreninde ‘yaparım’ dedi

Fantastik Dörtlü’nün kadrosu belli oldu

Resim:
Beyoncé, Grammy’de country tarzı bir elbise tercih etti. Resim: AP

Daha önce 2016’daki Daddy Lessons adlı şarkıda country müzikle uğraşmıştı ve bu ayki etkinlikte beyaz bir Stetson giyerek bu yolda daha da ileriye gideceğini belirtmiş gibi görünüyordu. Grammy’ler.

Şarkıcı bu türden müzik yayınlayan tek yıldız değil; Post Malone ve Lana del Rey’in de country albümleri yolda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir