Ben nüfuz edici seks için can atıyorum – ama kocam erken boşalma sorunu yaşıyor | Yaşam ve stil

Kocam ve ben 24 yıldır sevgi dolu bir şekilde birlikteyiz ilişki. Seks hayatımız her zaman onun tarafından şekillendi erken boşalma. Biz sahip olmak bir doktora göründüm ve ilaç denedimbaşarı çıktı. Her zaman sahip olmanın yollarını bulduk Yatakta eğlenceli olması ve dayanıklılığının olmaması bizim mutlu olmamızı engellemedi. Biz onun böyle olduğunu kabul etti kabloludur. Ama yıllar geçtikçe ben nüfuz edici seks için can atıyordum. Artık düşünceler istilacıdır. Samimi olduğumuzda kendimi fantazilerde buluyorumBenbunun hakkında şarkı söylüyorum ve artık kocamı düşünmüyorum. 44 yaşındayım ve cinselliğim için çok temel olan bir şeyden vazgeçtiğim ve onsuz kaldığım fikri rahatsız ediyor ben şimdi. Kendimi ve kocamı yanılttığım için kendimi suçlu hissediyorum. AKulağa ne kadar saçma gelse de kendimi kocamla bir ilişki yaşamak, bu konuda tamamen açık olmak isterken buluyorum ve onun bunu kabul etmesini bekliyoruz. Yardım aramalı mıyım yoksa arzularım da öyle mi? kabloluyum ve kabul etmemiz gereken bir şey var?

Hiç seks terapisine başvurmamış olmanız talihsiz bir durum çünkü erken boşalmaya karşı etkili tedaviler var. Pek çok çift gereksiz yere her türlü cinsel sorunla karşı karşıya kalıyor. Belki sorunları hakkında konuşmaktan utanıyorlar ya da yardımın mevcut olduğunun farkında değiller. Şimdi size yardımcı olacak iyi bir cinsellik uzmanı bulmanız akıllıca olacaktır. Kocanıza orgazm eşiğine yaklaştıkça cinsel tepkilerini tanımlaması ve kontrol etmesi öğretilebilir; bu da penetrasyonu ve cinsel birleşmeyi mümkün kılacaktır. Bir seks terapisti, ikiniz için de daha tatmin edici bir ilişkiyi destekleyecek pozisyonları bulmanıza da yardımcı olabilir.

  • Pamela’dan cinsel konularda tavsiye almak istiyorsanız, endişelerinizin kısa bir açıklamasını bize Private.lives@theguardian.com adresine gönderin (lütfen ek göndermeyin). Pamela her hafta cevaplamak için çevrimiçi olarak yayınlanacak bir sorun seçiyor. Kişisel yazışmalara giremediği için pişmanlık duyuyor. Gönderimler şart ve koşullarımıza tabidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir