Sonsuz Türk

Bahçeli: S-400’e FETÖ’cü alçaklar, PKK’lı caniler, küresel güçler karşıdır

Bahçeli: S-400’e FETÖ’cü alçaklar, PKK’lı caniler, küresel güçler karşıdır
121
13 Temmuz 2019 - 19:24

MHP Genel Başkanı Bahçeli: “S-400’e FETÖ’cü alçaklar karşıdır, S-400’e PKK’lı caniler karşıdır, S-400’e küresel güçler karşıdır, S-400’e CHP, İP ve HDP karşıdır, yani zillet, ülke savunmasından rahatsızdır.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, belediyelere teşekkür ziyareti kapsamında Kütahya’da belediye binası önünde halka hitap etti. 

Lider Bahçeli’nin S-400’lerle ilgili konuşması şu şekilde:

“Neyi ne zaman yapacağımızı hiç kimseye sormayız. Tıpkı dün, S-400 Hava ve Füze Savunma Sistemi’nin birinci grup malzemelerinin getirilmesinde olduğu gibi, milli güvenliğimiz ve milli menfaatlerimiz neyi gerektiriyorsa onu yapar, onun yanında yerimizi alırız.

S-400’e FETÖ’cü alçaklar karşıdır.

S-400’e PKK’lı caniler karşıdır.

S-400’e küresel güçler karşıdır.

S-400’e CHP, İP, HDP karşıdır.

Yani zillet ülke savunmasından rahatsızdır.

Onlar ne derse desinler, S-400 ülkemize getirilmiştir.

Duyum üzerine konuşup S-400’ün sarayın savunulmasında kullanılacağını söyleyenler ise tek kelimeyle cahildir, köhnedir, kişiliksizdir, köksüzdür, işbirlikçidir. Onlar için ne FETÖ, ne de PKK tehdidi söz konusu değildir. Çünkü bu ülkeye de bu vatana da bu millete de yabancılardır.

S-400 Füze Savunma Sistemi’nin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Milli güvenliğimizin sağlam esaslara bağlanmasından memnuniyet duyduğumuzu da kararlılıkla ifade etmek istiyorum.

Bilinmelidir ki, bu vatan bağış değildir. Bu devlet ikram değildir. Bu bayrak birilerinin lütfu değildir. S-400’ü de alırız, Doğu Akdeniz’de de bulunuruz, Suriye’nin ve Irak’ın kuzeyinde de teröristlere dünyayı zindana çeviririz.

Biz Türkiye’yiz.

Biz hem tarih yapan, hem de tarih yazan kudretli bir milletiz.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Türk vatanı ne pahasına olursa olsun müdafaa edilecektir. Milli bekamız bedeli ne kadar ağır olsa da korunup kollanacaktır. Milli birlik ve kardeşliğimiz sonsuza kadar yaşayacak, yaşatılacaktır ve inancım odur ki Kütahya güvenli şekilde geleceğe uzanacaktır.”