Almanya’da Terk Edilmiş Ford Bayisi – Auto Retro ile Röportaj: Arabalar Hakkında Gevezelik 148

Son bölümüyle podcast zamanı Arabalar Hakkında Gevezelikve bu haftaki bölüm çok özel. Aslında o kadar özel ki canlı yayına iki buçuk saat erken çıkıyoruz! Doğu saatiyle 17:00’de (Pasifik’te 14:00) yayında olun Motor1.com’un Gösteriye katılmak ve bizimle (ve özel konuğumuzla) gerçek zamanlı sohbet etmek için Facebook, Twitter ve YouTube kanalları.

Burada Konuşmanın Bir Parçası Olun:

Facebook’ta Motor1com
Twitter’da Motor1com
YouTube’da Motor1

Her zaman olduğu gibi canlı yayında olamıyorsanız her programın sonunda YouTube kayıtlarını izleyebilirsiniz. Sesi tercih eden arkadaşlarımız için Arabalar Hakkında Gevezelik gibi büyük yayın platformlarında her Cuma Elma, Amazon, Spotify, iHeartRadiove daha fazlası.

Nereden alırsan al Arabalar Hakkında Gevezelik düzeltin, lütfen yorum yapın, beğenin, abone olun, paylaşın… tüm güzel sosyal şeyleri, böylece sizin (ve bizim) eğlencemiz için başıboş dolaşmaya devam edebiliriz. Ve tüm Rambler’lardan gelen e-postaları her zaman memnuniyetle karşılarız! Düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve olağanüstü araba hikayelerinizi podcast@motor1.com adresine gönderin.

Peki bu özel podcast’i ekstra özel kılan şey nedir? 18 Ekim’de Motor1.com bir video hakkında bir makale yayınladı Otomatik Retro Almanya’da terk edilmiş bir Ford bayiliğini gösteren YouTube kanalı. Bayinin içinde 1980’lerden kalma eski Ford’lar var, hâlâ yepyeni görünüyorlar. İnanılmaz buluş hakkında konuştuk podcast birkaç hafta önceve Darren’dan Otomatik Retro deneyim hakkında bize ulaşacak kadar nazikti.

Kısacası bu zaman kapsülü bayiliğinin arkasında özel, acı-tatlı bir hikaye var. Darren, tarihi hakkında bilgi edinmek için fazladan bazı çalışmalar yaptı; yakın zamanda bulgularla ilgili bir takip videosu yayınladı ve aynı zamanda bu macera hakkında konuşmak için canlı olarak (İngiltere’den) podcast’e katılıyor. Açıkçası, arabalar ve bina hakkında ilk elden bilgi almak bizi çok heyecanlandırıyor. Arabalar Hakkında Gevezelikbazı sıra dışı otomobil sohbetleri her zaman bir olasılıktır.

Saat 17:00 EDT’de Motor1’in sosyal medyasına girmeyi ve tartışmaya katılmayı unutmayın. Çevrimiçi görüşürüz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir