Adele, güneşli Los Angeles’ta kalmanın mevsimsel depresyonu önlediğini söylüyor | Adele

Adele, güneşli havanın mevsimsel depresyonu atlatmasına yardımcı olması nedeniyle muhtemelen Los Angeles’ta kalacağını söyledi.

Hollywood Reporter’a verdiği röportajda Kaliforniya şehrinin güneşli havasının “benim için iyi” olduğunu söyledi. Los Angeles’ta yılda ortalama 263 güneşli gün yaşanıyor.

İngiliz pop şarkıcısı Londra’nın kuzeyindeki Tottenham’da doğup büyüdü ve 2016’dan beri Los Angeles’ta yaşıyor. Geçen yıl yaklaşık 58 milyon dolar (47 milyon £) değerinde bir malikane satın aldığı bildirildi.

“Mevsimsel depresyona çok kötü giriyorum, bu yüzden burada hava benim için güzel. Bazen çok tuhaf oluyor çünkü ben tam bir İngilizim.”

Mevsimsel depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu (Sad), mevsimsel bir düzende gelip giden, daha çok kışın ortaya çıkan bir depresyon türüdür. Semptomlar arasında kalıcı bir moral bozukluğu, aşırı yorgunluk ve sosyal aktiviteden çekilme yer alabilir.

Londra’ya bir övgü niteliğindeki ilk single’ı Hometown Glory’yi söylerken nasıl hissettiğini anlatarak şunları söyledi: “Bu beni çok duygulandırıyor. Londra’yı gerçekten özlüyorum ama hayatımda tüm bunlar yaşanmadan önceki Londra’yı da özlüyorum.

“O şarkıyı yazdığım günü dün gibi hatırlıyorum… Ve herkesin bildiğini sanmıyorum ama bunu ilk protestoma gittiğimin ertesi günü yazdım.

“İngiltere’nin Londra kentinde Tony Blair’e kızdık çünkü o Irak’la savaşa girecekti.” Yürüyüşün kendisini “çok güçlü” hissettirdiğini söyledi.

Adele, Los Angeles’ta yaşamaktan keyif aldığını çünkü “herkesin birbirinin evine gittiğini” ve “yalnız kaldığını” söyledi.

“Los Angeles’a hiç gitmemiş biri için bunun tam tersi olacağını varsayarsınız. Ama burada o kadar çok ünlü var ki vakitlerini boşa harcamazlar.

“Başka bir yerde bazen çılgınca olabileceğini söyleyemem ama sadece, nerede olursa olsun 20 dakikam var. ‘Bu Adele mi?’ Onlar bunu anladıklarında, benim gitmem gerekiyor. Ve bunu burada anlamıyorum.

geçmiş bülten tanıtımını atla

Bu yılın başlarında Adele, ABD’li spor menajeri Rich Paul ile evliliğini “doğruladı” ve bildirildiğine göre bu haberi Alan Carr komedi programında kalabalığa paylaştı.

Adele, Hollywood Reporter’a Rich’in müziğini dinlediğini ve bunun onu “çıldırdığını” söyleyerek şaka yaptığını söyledi.

“Komik çünkü arabamda şoförümle birlikte şarkım çalarsa radyoyu kapatması gerektiğini biliyor, sadece kapatması yeterli. Bundan hiç hoşlanmıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir