200 Tekerlekli Bu Motorlu Lego Yılanı Tatilinizi Daha da Ürpertici Hale Getirecek

Yıllar boyunca çok sayıda tuhaf özel Lego yapımı gördük, ancak hiçbiri kabus yaratma potansiyeline sahip değil. Yılanlarla sorunu olmayan biriyseniz bu muhtemelen çok da büyütülecek bir şey değildir. Geri kalanı için, daha fazla ilerlemeden önce kendinizi uyarılmış düşünün.

Bu ilginç yaratım bize YouTube’daki Brick Experiment Channel’dan geliyor. Bu, gerçek hayattaki bir sürüngenden alacağınız tüm kıpır kıpır büyücülükle hareket eden bir Lego yılanıdır. Elbette bazı kişiler buna Lego treni diyebilir çünkü o tekerlekler üzerinde gidiyor ve kuşkusuz bir tren gibi de hareket ediyor. Ama sonuna gelindikçe küçülür, tıpkı bir yılanın kuyruğu gibi. Şu anda beynimizi meşgul eden şey bu.

Lego 200 Tekerlekli Yılan Araba

Adına ne demeye karar verirseniz verin, hepimiz bunun harika olduğu konusunda hemfikiriz. Bunun gibi bir şeyi bir araya getirmek kolay görünebilir, ancak videonun da gösterdiği gibi, tekerleklerin yerleşimi ve kullanılan menteşelerin tarzı, sürüş performansında büyük rol oynuyor. Tekerlekleri 21 fitlik (evet, 21 fitlik) Lego tuğlalarına yapıştırıp evin içinde gezdirmek yeterli değildir; bilyeli mafsallar yerine menteşeli tekerlekler için merkezi bir montaj noktası kullanmak, Lego yılanına her türlü esnekliği sağlar. döner. Yokuşlarda pek iyi değil ama hepsini kazanamazsınız.

Yine de fazla Lego tekerleklerinin en iyi şekilde kullanılması durumunda kesinlikle kazanır. Evet, traktörde kullanılan dört tekerlek de dahil olmak üzere (biz saydık) 200 tane var. Tasarım ona şaşırtıcı bir manevra kabiliyeti sağlıyor ve çalışırken görmenin biraz ürkütücü olduğundan bahsetmiş miydik? Video, etkileyici olsa da kendi kuyruğunu yiyen bir yılana benzeyen içe doğru bir sarmalla bitiyor.

Şaka bir yana, bu harika Lego projeleriyle tanınan bir kanaldan hoş bir yapı. Sırada ne olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir