Sonsuz Türk

TÜRKİYE’YE 4’LÜ OPERASYON!

TÜRKİYE’YE 4’LÜ OPERASYON!
ÇIĞIR DOĞU ZORLU
ÇIĞIR DOĞU ZORLU( doguzorlu@gmail.com )
1.051
02 Mayıs 2019 - 16:13

Hepimiz iyi biliriz ibni Hadun’un  ‘Coğrafa kaderdir’ sözünü ve gerçekten coğrafya kaderdir!

Özelikle de Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrasya da!

Bu gerçek düşünce hayatımızda öylesine yer etmiştirdir ki yazılı ve sözlü edebiyatımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Mesela harbiye marşında ‘Yıldırımlar yaratan bir ırkın ahfadıyız, Tufanları gösteren, tarihlerin yâdıyız, Kanla, irfanla kurduk biz bu Cumhuriyeti, Cehennemler kudursa, ölmez nigâhbanıyız..dizeleri ne güzel söylenmiştir’.

Evet, kanla irfanla biz kurduk bu cumhuriyeti ve kanımızla canımızla da sonuna kadar savunuruz ülkemizi bu tartışılmaz bir gerçektir.

Peki ama yeterlimidir asla, sözü getirmek istediğim yer ‘Algı Yönetimi, Propaganda teknikleri ve Psikolojik Harp teknikleri’ açısından ne durumdayız! Maalesef durumumuz iyi durumda değiliz değiliz !

Cephede kazandığımızı masa vermek bizim kaderimiz olmamalı!

Yeni bir dünya kuruluyor!  Emperyalizme direnen Türkiye Hedef tahtasına koyulmuş durumda!

Dünyamızı yöneten (devletleri kontrolü altına alan) ,küresel çıkar gurupları-Siyonist-Pagan Ezoterik örgütler, açık yâda gizli askeri operasyonlarla yapamadıklarını psikolojik harp operasyonları ile gerçekleştiriyorlar.

Nasıl mı? John Perkins’ın ‘Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları’ kitabından bir bölümünde Örtülü operasyonları şöyle anlatır:

‘Ekonomik tetikçiler yerküre üzerindeki ülkeleri trilyonlarca dolar dolandıran yüksek ücretli profesyonellerdir.

Dünya Bankası, ABD Uluslar arası Kalkınma Ajansı ve diğer yabancı “yardım” kuruluşlarından büyük şirketlerin kasalarına ve gezegenimizin tabii kaynaklarını kontrol eden birkaç varlıklı ailenin ceplerine para aktarırlar.

Kullandıkları araçlar arasında sahte finansal raporlar, hileli seçimler, rüşvet, zorbalık, seks ve cinayetleri bulunmaktadır’

Sadece bununla da kalmadıkları ortadadır. Kirli oyunları tutmadığında yazılı, görsel ve sosyal medya üzerinden algı operasyonları yaptıklarını biliyoruz. Yalan üzerinde kurguladıkları iftiraları sosyal medya eli ile sanal gerçekliğie dönüşüyor. Geniş kitleler öfkelendirerek sosyal karşıtlık üzerinden çatışma yaratarak ülkelerin enerjisi yok ediyorlar! Ülkemize yapılmak istenende tam anlamı ile budur.

Özelikle 15 Temmuz hain kalkışmasından sonra propaganda üstünlüğü maalesef hala FETÖ-PKK-CHP-ip ittifakında olması zanımca bir ulusal güvenlik sorunudur ve aynı zamanda bir Beka meselesidir.

Emperyalistlerin son oyunu, Dörtlü Operasyon!

Dört büyük yayın kuruluşu DEUTSHE WELLE önderliğinde Youtube üzerinden +90 adıyla özgür ve bağımsız! Türkçe bir haber portalının tanıtımı yapıldı! Gezi den bu yana Türkiye’ye medya yığınağı yapan batılı ülkeler, kuşatmayı ileriye taşıyıp ilk kez ortak kanal kurdu. İngiliz BBC, Amerikalı VOA ve Fransız FRANCE24,Alman DW’nin öncülüğünde Youtube’den ortak Türkçe yayın yapmaya başladı. Her dört kuruluşun devlete ait olması medya operasyonunun boyutlarını açıklıyor. Bu konuda yeni bir anlayış ve de yeni bir Milli yol haritası geliştirmek zorundayız. Bu anlamda yeni müesseseler kurmamız gerekmektedir.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı. Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanları ile üstesinden geleceğimiz bir mesele değildir ‘Kamuoyu yönetimi’….Top yekun  bir seferberlik halinde ele almak gerekmektedir.Özelikle de siyasi zaaf göstermemek,Cumhur İttifakını daha da güçlendirmek gerekmektedir.

Son söz Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Lideri Devlet BAHÇELİ beye bırakalım ‘Bilinmelidir ki, Türk milletine dayatma ve şantaj bugüne kadar sökmemiş, bundan sonra da sökmeyecektir’…