Sonsuz Türk

SONSUZ TÜRK STRATEJİK ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ İFTARDA BULUŞTU

SONSUZ TÜRK STRATEJİK ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ İFTARDA BULUŞTU
856
14 Mayıs 2019 - 1:51


Sonsuz Türk Stratejik Araştırmalar Derneğinin her yıl düzenlediği geleneksel iftar programının dördüncüsü bu yıl Sarıyer de İzoletta Restorantda Düzenlendi…


Sonsuz Türk Stratejik araştırmalar derneği Kurucular kurulu ve Yönetim Kurulu üyelerinin aileleriyle katılımıyla gerçekleşen iftar programında bir araya gelerek ramazan bereketini paylaştı.
İftar programında anneler günün unutmayan başkan Muhammet Şamil Kural programa katılan hanımefendilere kırmızı karanfil vererek Anneler günlerini kutladı.


İftar programında kısa bir selamlama konuşması yapan Sonsuz Türk Stratejik Araştırmalar Derneği Genel Başkanı Muhammet Şamil Kural,


‘’ Çok kıymetli Sonsuz Türk ailesi geleneksel ramazan ayı iftar programımıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Bu yılki iftar programımızın en büyük özelliği ailelerimizin de bizlerle birlikte oluşudur. Biz teşkilatçıların en büyük destekçileri hanımlarımızdır bu vesile ile tüm hanımlarımızın anneler günün kutlarım. Bizlere Teşkilat çalışmalarımızda vermiş oldukları desteklerden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Malumunuz önümüzde zorlu bir seçim süreci var bu desteğe tekraren ihtiyaç duyulacaktır bu iftar programı özellikle ailelerimizin tanışıp kaynaşmasına vesile olsun.

Sonsuz türk, bundan dört yıl önce genel başkanımız lider Devlet Bahçeli’nin istek ve emirleri doğrultusunda kurulan bir stratejik araştırma derneğidir bünyesinde İnternet habercilik bilim kurulu, stratejik araştırma merkezi bulunduran yüzde yüz ülkücü bir yapıdır.

Sonsuz Türk; Gayemizde açıkladığımız üzere
• İlkelerimizi yeniden yükleme davetidir.
• Hayatı ve meseleleri Türkçe okumak teklifidir.
• Tecdit-i iman ve tecdidi ahlak çağrısıdır.
• Dünyamızı kendi değer ve ölçülerimizle yeniden kavrayarak tanzim etme çığlığıdır.
• İnsanın kaybolan anlamını bulma arayışıdır.

Sonsuz Türk; Kutlu vazifenin ifasında mütevazi bir gayretin karınca misali saf tayin etmenin adıdır. Yüce Allah bu tür programları daha çok seneler yapa bilmeyi bizlere nasip etsin.
Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi ALLAH’a emanet ediyorum.’’ Dedi