Sonsuz Türk

Ne İstediniz?

Ne İstediniz?
Mutlu ÖZDEMIR
Mutlu ÖZDEMIR( mutluozdemr@gmail.com )
914
16 Temmuz 2019 - 9:48

Bu vatanın evlatları asgari ücretle çalışırken, siz sorular çaldınız devletin kadrolarına sızdınız.

Bu vatanın evlatları asker ocağını peygamber ocağı saydı, Anadolu’nun her köşesinden koşarak şehadete koştu; siz yüksek apartmanların penceresinden bakarak şehrin loş ışıkları altında makam mevki pazarlıkları yaptınız.

Bu vatanın evlatları fabrikalarda motorun gürültüsüyle, tarlalarda güneşin sıcağında evlatlarına gelecek hazırlamak için çalıştı, didindi siz bu milletin duygularıyla oynayarak, din istismarlığıyla bu milleti sömürdünüz.

Bu vatanın evlatları daha okul yaşındayken, okul harçlığı çıkarabilmek için pazarda limon satıp okumaya çalışırken, siz onların emeklerini hayallerini çaldınız.

Yetmedi; bu aziz milletin vergileriyle aldığınız silahları, bu milletin üzerine doğrulttunuz.
Daha acısı, bu alçaklığı yaparken sureti haktan gözüken eli kanlı teröristler, 15 Temmuz 2016’yı gösterdiğinde maşası olduğu Haçlı Ordusu ile sınırlarımızı kuşatmaya çalıştılar.

Bu hain örgütün tek düşüncesi bin yıldır yaşadığımız, ALLAH’ın lütfu olan Anadolu topraklarına gecekondu yapmak. Tek unuttukları şey ise, bu milletin adı TÜRK Milleti ve bu milletin evlatları Ülkücü Hareket ve bu hareketin lideri Sn.DEVLET BAHÇELİ.

15 Temmuz şehitlerimize ALLAH’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyoruz.
Yenemeyeceksiniz!
Türk milleti ne FETÖ’ye ne PKK’ya ne de ağababalarına geçit vermeyecektir.

Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe bizim ne ilimizi ne töremizi kimse bozamayacaktır.

Alayınıza inat;
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!..