Sonsuz Türk

MHP’li Eyyup Yıldız: Hainlerin kaderi hep yenilmek olacak

MHP’li Eyyup Yıldız: Hainlerin kaderi hep yenilmek olacak
99
13 Nisan 2020 - 1:19

MHP Genel Başkanı Başdanışmanı Eyyup Yıldız, “CHP, HDP, İP’in provokasyon siyaseti karşısında herkesin dikkatli olması gerektiğini belirterek, “Cumhur ittifakının gücünü aşamayan hainlerin kaderi hep yenilmek olacaktır” dedi.

MHP Genel Başkanı Başdanışmanı Eyyup Yıldız,  ülkemizin felaket yaşadığı şu günlerde birliğe, beraberliğe ve sağduyuya ihtiyacımız olduğunu belerterek, “Bu ihtiyaçlarımızı dağıtmaya, bozmaya çalışanlara karşı da milletçe uyanık olmalıyız” dedi.

Ülkenin içinde bulunduğu salgın sorununu fırsat bilen hainlerin boş durmadığını belirten Eyyup Yıldız yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de aylardır Koronavirüs salgınına karşı mücadele devam ediyor. Öncelikle bu salgın karşısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, bu hastalığa yakalanıp tedavi görenlere acil şifalar diliyorum. Yüce Allah, milletimizi bu salgın karşısında korusun niyazlarımı tekrar tekrar ifade ediyorum.

Ülkemiz bu salgın karşısında kararlı bir şekilde mücadele ederken, bir de Türkiye içinde kaos, kargaşa ve provokasyon yaratmaya çalışan hain bir güruhla da uğraşmaktadır. Millet can derdindeyken, CHP, HDP ve İP’in beslediği PKK, FETÖ, DHKP-C gibi terör örgütleri gerek sosyal medya üzerinden, gerek toplum içinde sürekli fırsat aramaktadır.

DHKP-C’nin ölüm oruçları CHP sayesinde gündemde tutuluyor, PKK-FETÖ teröristleri cezaevlerini karıştırmaya çalışıyor, CHP-HDP-İP ittifakı meclisteki infaz yasası görüşmelerinde sırf PKK-FETÖ militanlarının da aftan yararlanması için kavga çıkarıyor, devletimiz koronavirüs salgını karşısında hangi kararı alırsa alsın bunu toplumu tahrik ve taciz olarak kullanan ve sistemli çalışan hainler topluluğuna şahit oluyoruz.

Bu hainler topluluğu “sokağa çıkma” yasağını bile kaos için fırsata dönüştürmeye çalıştı. Türkiye, sokağa çıkma yasağının getirdiği telaşa kapılıp marketlere yığılan vatandaşlarımızın oluşturduğu kalabalıklara kaygılandığı vakitlerde, PKK-FETÖ adına propaganda yapan alçaklar “Devlet Bahçeli yoğun bakıma kaldırıldı, sokağa çıkma yasağı ondan ilan edildi” diyecek kadar kudurdular. Liderimiz Devlet Bahçeli bunlarda nasıl kâbus yarattı ise, bunlar tüm temennilerini hep böyle dedikodu, iftira, yalanlarla tatmin ediyorlar.

Sokağa çıkma yasağını bile böyle bir konuya bağlayacak kadar alçaklıkta sınır tanımıyorlar. Millet can derdine düşmüş, Türk devleti koronavirüs karşısında elinden gelen tüm gayreti gösteriyor ama bu alçaklar devlet-millet çatışması yaratmak için akıl almaz propaganda taktikleri deniyorlar.

PKK-FETÖ-DHKP-C militanlarının, bunlara siyasi destek veren CHP, HDP, İP’in provokasyon siyaseti karşısında herkes titiz, tedbirli ve dikkatli olmak zorundadır.

PKK’lı, FETÖ’cü, DHKP-C’li sosyal medya teröristlerinin yaptığı kara propagandalar karşısında algı yenilgisini kimse yaşamamalıdır.

Ülkemizin felaket yaşadığı şu günlerde birliğe, beraberliğe ve sağduyuya ihtiyacımız vardır. Bu ihtiyaçlarımızı dağıtmaya, bozmaya çalışanlara karşı da milletçe uyanık olmalıyız.

Cumhur ittifakının gücünü ve varlığını aşamayan Türkiye düşmanı hainlerin kaderi hep yenilmek ve ezilmek olacaktır.

Türkiye’deki hainler nasıl bedel ödüyorsa, yurt dışından kolayca hainlik yaptığını düşünenlerde bedelini elbette ödeyecektir. Buna milletçe şahit olacağız.

Karabulutların sardığı ülkemizde bugünleri aşacağız ama mücadelemiz asla bitmeyecektir.”