Sonsuz Türk

MHP’li Enginyurt Mine Kırıkkanat’a çok sert çıktı

MHP’li Enginyurt Mine Kırıkkanat’a çok sert çıktı
129
13 Ocak 2020 - 23:14

Gazeteci Mine Kırıkkanat’ın MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi “Evlilik” üzerinden hedef alan paylaşımına MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan çok sert tepki geldi.

Enginyurt sosyal medya paylaşımında şunları kaydetti:

“Mine Kırıkkanat denilen evliliğin nirvanası, evlilik üzerinden güya liderimiz Devlet Bahçeli Bey’e dil uzatmış. Mine erken evlilik sana hiç yaramamış, aşkı sevgiyi her ülke vatandaşında aramış, belli ki bulamamışsın. Devlet Bey’e laf çakacağım diye, milletin çakmasına niye yol açarsın?”

 ‘GERİ VİTES YAPAN NAMERTTİR’

“Liderim Devlet Bahçeli’ye hakaret eden şerefsizin birine cevap yazdım diye, ne kadar şerefsiz varsa hakaret ve küfür yarışına girdiler. Herkes şunu bilsin ki,sizden korkan, geri vites yapan namerttir. Tek başıma kalsam da, namussuz, haysiyetsiz, kişilik cellatlarına karşı buradayım.”

YILDIRAY ÇİÇEK’TEN AĞIR SÖZLER

Enginyurt’un ardından MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek de Kırıkkanat’a tepki gösterdi. Kişisel sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Çiçek, “2 resmi evlilik yapıp boşanan, 3 sevgili değiştiren Türk-İslam düşmanı bir yazar bozuntusunun Liderimiz Devlet Bahçeli’ye “evlilik” üzerinden yaptığı alçak imalara haddini bildirdi diye itin-köpeğin iftiralarına uğrayan Ülküdaşımız Cemal Enginyurt sizin gibi hainlere dert olur!” ifadelerine yer verdi.